2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Valla kıymetli vaktimi sana harcayacak kadar değersiz görmüyorum canım :) o yüzden bence işine bak ister oku, ister okuma. Okumasan burda cevap veriyor olmazdın :) Kelime hatası var diye okumaktan dem vurup duruyorsun :) Ben daha çok kitap okurum bu bana bişey kaybettirmez aksine kazandırır ama sende bence karakterin için birşeyler yap insanlara burda akıl vermek yerine :) Kişisel gelişim kitaplarını tavsiye ederim çocuk büyüteceksin. Ben senle muhatap olmazken kendi kendine bi mesaj attın üzerine vazife olmayan şeye kendi kendine tartışma ortamı yarattın garipsin valla :) ben yine kendime yakışanı yapıp iyi akşamlar diliyorum dahada yazdıklarına cevap vermiycem çünkü cahil insan karşısında hiç bir zaman haklı çıkılmaz ve seninle ortak noktada buluşamayacağımız belli :) Evine ve ailene daha çok efor sarfetmen dileği ile burda insanlara haksız yere dil uzatmak yerine. İyi akşamlar.
Ne gerek vardı şimdi bu gereksiz tartışmaya? Yok yere ceza aldın. Umarım en kısa zamanda dönersin 🤗

Merhaba arkadaşlar ben bugün tekrar kontrole gittim herşey yolunda kese büyüyor ve bebek oluşmaya başlamış içinde çok şükür ama çok halsizlik ve yorgunluk var üstümde normal mi bu bilemiyorum akıntıya gelince benim de çok akıntım var ya kokulu yada sarı değil ama çok fazla geliyor
Canım kaç haftaliksin

Kızlaaaarr r canlarımmmm dış gebelik yokmuş bugün keseyi gördük Allah'ıma binlerce şükürler olsun.. Dualarınız için de. Allahım sizlerden razı olsun.. Düşük tehlikem var şimdilik.. Kese boş mu dolu mu henüz yorum yapmadı 2 gün sonra tekrar kontrole çağırdı doktor. Hastaneden taburcu oldum çookk şüküüürrr
Şükürler olsun çok sevindim. Bol bol dinlen pozitif düşün herşey güzel olacak ♥️🧿

Suyu max 2 litre içebiliyorum günde doktorum bisey demedi siz de içiyor musunuz?

Herkese merhaba canım hamişler🧿 sat a göre 8+5 fakat geç döllenmeyle 7 haftamdayım.10 gün önce kalp için gittiğimizde minnacık bebişi görüp geç döllenme olduğunu öğrenmiştik yazmıştım buraya da.Yarın öğlen muayenem var.Sizden bol bol dualarınızı istiyoruz bebişimle 🙌🏼

Not: Mide bulantımdan çok giremiyorum.Buraya şimdi girdiğimde 15 sayfayı tek tek okudum.Karnımızda can taşıyoruz.Boşverin kişisel tartışmaları.Bizim stresten uzak durmamız lazım.Ben bile okurken gerildim üzüldüm.Ne gerek var dı ? Boşverin bunları.Biz birbimize yol arkadaşlığı yapmak için buradayız.Hepinize ve özellikle bebişlere sağlık ve sevgiler🧿🙌🏼

Bana da 2-2.5 litre demişti ama hiç içemiyorum 🤦🏻‍♀️ Bir de benim bulantılarım akşamları olacak gibi. Birkaç gündür bu saatlerde geliyor çünkü. Şu an da bile kendimi kötü hissediyorum 🫢

X