2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Daha birçoğumuz kalp atışını bilee duymadık 😂
Benim kalp atışı başlayınca mide bulantısı başlıyor. Acayip bir tad. İki gündür başladı. Sanırım bebeğimin ❤ atıyor. Elhamdülillah çok şükür. Darısı bekleyenlere. Kontrolüm 2 Aralık az kaldı.

Evet canım ya lekeler kesilmedi. Peçeteye geliyor sürekli. Arada pıhtı geliyor. Bilmiyorum ne olacak. Yatmaktan her yerim ağrıdı. Sen nasılsın?
Keseyi gördün mü?
Benim bir arkadaşım bu şekilde 9 ay taşıdı bebeğini. Sürekli kese etrafında kanama oluyordu.
Benimde böyle olmuştu. Ayaiı kalktığım an kanamam oluyordu, Elhamdülillah şimdi 3.5 yaşında.

Keseyi gördün mü?
Benim bir arkadaşım bu şekilde 9 ay taşıdı bebeğini. Sürekli kese etrafında kanama oluyordu.
Benimde böyle olmuştu. Ayaiı kalktığım an kanamam oluyordu, Elhamdülillah şimdi 3.5 yaşında.
Maşallah. Sağlıklı uzun ömrü olsun inşallah 🥰 evet kese ve bebek göründü. Rahim kan doluydu ama. Nasip bakalım. Çarşamba günü öğreneceğim durup durmadığını.

Ben normalde doğuştan yorgun bir insanım zaten. Hep yatmaya meyilliyim normalde de. Lakin hamile olduğumu öğrendiğimden beri yaklaşık 3 haftadır akşamları erkenden yatıyorum. İş yerinde işim masabaşı ama o bile yoruyor.

Bugünde full yatardım kesin ama evde temizlik var. Bende dolap içi düzelt, birikmiş ütüleri yap vs vs dolanıyorum ortalıkta. Akşama perişanım 🤣
Valla bu miskinliğimizin sonu hayır degil 🤣🤣🤣

X