2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Ya ben sürekli uyuyorum hep yorgunum yemek yapmak evde yerden bisey kaldırmak bile cok zor geliyor bi böyle yorgunluk çöktü böyle olan var mı :) 8 haftalıgız
Ben normalde doğuştan yorgun bir insanım zaten. Hep yatmaya meyilliyim normalde de. Lakin hamile olduğumu öğrendiğimden beri yaklaşık 3 haftadır akşamları erkenden yatıyorum. İş yerinde işim masabaşı ama o bile yoruyor.

Bugünde full yatardım kesin ama evde temizlik var. Bende dolap içi düzelt, birikmiş ütüleri yap vs vs dolanıyorum ortalıkta. Akşama perişanım 🤣

Kanama kesilmeye yakın azaldı canım çok şükür. Akıntıya döndü. Perşembe gitmiştim ben kliniğe. Haftaya gel dedi. Yarın da iğnem var. Çarşamba giderim diye düşünüyorum inşallah. Bebek duruyor mu çok merak ediyorum 😞
Kiz nasil dayanacaksij carsambaya kadar.. pazartesi falan gitsene insallah duruyordur. Durmasadi kanaman artarak siddetli bir sekilde devam ederdi. Bebegin seninle bak gorursun☺️🙏

Kiz nasil dayanacaksij carsambaya kadar.. pazartesi falan gitsene insallah duruyordur. Durmasadi kanaman artarak siddetli bir sekilde devam ederdi. Bebegin seninle bak gorursun☺️🙏
Ahh inşallah canım. Haftaya gel dediği için çarşamba diye düşündüm. Devlet hastanesine de mi gitsem. Ay napıcamı şaşırdım. Midem bulanıyor çok bir şey de yiyemiyorum 😞

Benim gibi psikopat gebe varmi:) kontrole giderken geriliyorum 7.haftadayız acaba kalp atisini duyacakmiyim diye birde kese kenarinda aktif olmayan kanama var ins geçer biran önce:KK43:( hepımız ins güzel bi gebelik süreci geçiririz

Ahh inşallah canım. Haftaya gel dediği için çarşamba diye düşündüm. Devlet hastanesine de mi gitsem. Ay napıcamı şaşırdım. Midem bulanıyor çok bir şey de yiyemiyorum 😞
Bendedir acayıp bulanti var tatlı ti göresi gözüm yok aksamlari özellikle 12.haftadan sonra hafifler deniyor biraz zorla canım kendini yağlı olmayan hafif bisiler yemeye calıs bende bu bulantiiyi soracagım buhafta

Çok mutsuzum bugün.. Dünden beri belimde ve kasığımda ağrım var.. Normalde akıntım yoktu başladı ve rengi koyulaştı. 5+3 te beta değerim 2102 bence düşük.. Kese göremedim.. Bişey mi olacak acaba diye kendi kendime evham yapmaya başladım.. Salı günü kontrolüm.. Günler geçmiyor zaten.. Burda hepiniz iyi ki varsınız 💜
5+3 de betan çok normal neyi düşük geldi anlayamadım.Gec dollenmedir kesen yeni olusuyordur.Benimde Çarşamba 4gundu 3 kaldiiii 🥲🥲🥲😂 normal değiliz ya şuan normal yaşayamıyoruz hayatı.Burda konuşan yazan herkesi öyle içten anlıyorum ki.Korkularimiz beklentilerimiz düşüncelerimiz hep aynı... Hepimiz kalplerini duyup sen doğurdun mi benim sancım var seviyesine de gececegiz inşallah 🥰

Kızlar günaydın hepinize bugün biraz halsizim boğaz ağrısıyla uyandım akşam da bulantım falan vardı bakalım bugün nasıl olucak siz nasılsınız kızlar ne durumdasınız acaba
Günlerdir bogazdan neler çekiyorum.Limonlu ballı sıcak su çok iyi geliyor birde hep etli tavuklu sarımsaklı sirkeli acılı corbalar içiyorum.Normalde kanımda bile enfeksiyon çıktı sırf antibiyotik kullanmayın diye sıktım kendimi meyveyle sebzeyle bugün çok daha iyiyim.Beslenmene çok dikkat et hafifler

X