2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Günaydın canım bende kusma pek yok ama alerjiden dolayı hapşırma sık oluyo hapşırma sırasında aynı his beni de korkutuyo kanamam artar bebeğe bişey olur diye korkuyorum çoğu zaman karnimda kasılma acıma hissi de oluyo hapşırmayla. Hiç o şekilde kanama artışı görmedim ama çok şükür iki gündür de hiç kanamam yok inşallah bir daha olmaz inşallah seninki de hemen biter
Hapşırmayla öksürmeyle çocuk etkilenmez o kadar basit bişey değil dedi bana doktorum inş hepinizin kanaması biterse şöle ağız tadıyla bu gün bunu aşerdim bu gün tekmeledi diye konuşuruz inşallah 🙏

kızlar hapşurmak kusmak değil de tuvalette ıkınmak tehlikeli çok zaman gecirmeyin diyor drlar tehlike varsa
Evet ben kabız olmamak için elimden geleni yapıyorum. Doktor magnezyum verdi kabızlığı önlemek için ben de yediklerime dikkat etmeye çalışıyorum tabi yiyebildiğim kadar kuru erik harika etkili.

Kızlar günaydın kanaması olup kusarken tedirgin olan var mı doktor bana bulantı için hap verdi ama kullanmamı da çok tavsiye etmedi hiç kullanmadım 3-4 gündür kusmalarım oluyor tüm vücudum sallanıyor kusarken kanamayı artıracak düşük tetikleyecek diye tedirgin oluyorum. Var mı aranızda böyle hisseden
Progestanı ağızdan mı alıyorsun canım?

Evet ben kabız olmamak için elimden geleni yapıyorum. Doktor magnezyum verdi kabızlığı önlemek için ben de yediklerime dikkat etmeye çalışıyorum tabi yiyebildiğim kadar kuru erik harika etkili.
Kabızlık bende oluyor ya öncekinde de olmuştu bundada var korkum bu defa kanama alanım var inşallah şu riskli süreç hemen geçer gider hepimiz için

Benim gibi psikopat gebe varmi:) kontrole giderken geriliyorum 7.haftadayız acaba kalp atisini duyacakmiyim diye birde kese kenarinda aktif olmayan kanama var ins geçer biran önce:KK43:( hepımız ins güzel bi gebelik süreci geçiririz
Merhaba kızlar temmuz anneleri cinsiyet öğrenmeye başladı mı acaba merak ettim
Canım genelde net olarak 14.haftada bellı olur deniyor
Merhaba kızlar temmuz anneleri cinsiyet öğrenmeye başladı mı acaba merak ettim

Kabızlık bende oluyor ya öncekinde de olmuştu bundada var korkum bu defa kanama alanım var inşallah şu riskli süreç hemen geçer gider hepimiz için
Ne yazıkkı bendede var su ıcmeye calisiyorum ama dediginiz gibi kanama alanımda oldugu icin:KK43: progestanu bana vajınal verdi bulantımda oluyor uyumaya calisiyorum haftaya kontrolum var ins Allahın ızniyle gecmıs olur kanama alanı benım ve sizlerinnnn

Oh oh çok sevindim canım inşallah tekrarı olmasın 🥰 evet hapşırma esnasında benimde sanki karnım yırtılıyor gibi oluyor doktora sordum olabilir durumunla alakalı değil dedi o rahatlattı beni. Çok bir şey yemediğim için direkt kusamıyorum çürümelerim uzun sürüyor tedirginliğim o aslında hem rahatlıyorum hem korkuyorum. İnşallah benim de bir an önce durur da rahata ererim
İnşallah canım ya kanama gerçekten çok korkutucu çünkü sonunda ilaç etki etti heralde inşallah sana da eder bı an önce senin ne zamandır oluyo kanama benim 10 gündür oluyodu

İlk cocuk galiba sizin😂 benim 5 yasimda bir kizim var yemek yapmak zorundayim onun için koca neysede😂 surekli yatmamda.imkansiz yatirmaz beni😂 tadini cikarin☺️
Evet evet ilk çocuk belkide o yüzden böyleyim tembel gibi evde baska bir cocuk olsa dediginiz gibi olurdu işler 😁😁 rabbim ona göre güç verir diye düşünüyorum inşallah oyle olur yanı😂

canım benim hayatıma inanılmaz sorunlu ben bittim dedim sen istersen kal benle dedim ama benim güvüm yok dedim kesildi bir anda kanamam bence deneyin

Ne yazıkkı bendede var su ıcmeye calisiyorum ama dediginiz gibi kanama alanımda oldugu icin:KK43: progestanu bana vajınal verdi bulantımda oluyor uyumaya calisiyorum haftaya kontrolum var ins Allahın ızniyle gecmıs olur kanama alanı benım ve sizlerinnnn
Leke tatzı mı geliyor acaba kanama şeklinde mi doktor yükseltti bende fitil olarak kullanıyorum sabah 200 lük 1 fitil akşam yatmadan 200 lük 1fitil kullanıyorum çok büyük değil kanmaa alanın dedi ama ben yinede huzursuzum ister istemez bende kan pıhtılaşması var bu olması için kanama alanının büyük bi etkenmiş sizin kanama alanınız büyük mü acaba?

kızlar benim de 3 hafta şakır şukur kanamam oldu kanamadan bebek gitmiyor içiniz rahat olsun bazılarımız kanamalı oluyor o kadar ne kadar rahat olursanız o kadar rahat oluyor yerden yere atsak bile düşmez bebek biz üzüldükçe artıyor

canım benim hayatıma inanılmaz sorunlu ben bittim dedim sen istersen kal benle dedim ama benim güvüm yok dedim kesildi bir anda kanamam bence deneyin
Teşekkür ederim pskolojik olarak oluyor olebilir kanaman stresten canım kanama alanıb hakkında ne dedi doktor kanaman için

Teşekkür ederim pskolojik olarak oluyor olebilir kanaman stresten canım kanama alanıb hakkında ne dedi doktor kanaman için
canım benim profesör perintolaglara görüldümm acıbadem hastenesinin en iyi doktolarına kanama alanım vardı ama ben dedim yeter artık o kesildi sağlıklıysa olsun dediğim an kesildi inandım ki yüzde 70 i psikolojik burda bir aydır kanama ile düşen arkadasımız yok üzülmeyin kızlar bizim bedenimiz tas gibi hiç yok hemde

kesenin yanında kanama alanım vardı kocaman benimde şakır şukur kanadım bende ama yeter dedim yaşım da 39 kızlar biz kasıldıkça artıyor aylardır ben takip ediyorum bu siteyi hiç kanamayla düşen yok içiniz rahat olsun varsa da göreni etiketleyin

canım benim profesör perintolaglara görüldümm acıbadem hastenesinin en iyi doktolarına kanama alanım vardı ama ben dedim yeter artık o kesildi sağlıklıysa olsun dediğim an kesildi inandım ki yüzde 70 i psikolojik burda bir aydır kanama ile düşen arkadasımız yok üzülmeyin kızlar bizim bedenimiz tas gibi hiç yok hemde

Şuan kaçıncı haftada sın doktor ne dedi kanama alanının konusunda peki şuan kayboldu mu kanama alanınız acaba?

X