2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Evet canım ya lekeler kesilmedi. Peçeteye geliyor sürekli. Arada pıhtı geliyor. Bilmiyorum ne olacak. Yatmaktan her yerim ağrıdı. Sen nasılsın?
Bende de ara ara leke geliyo canım bende dinleniyorum elimden geldiğince inşallah hiç kalmaz hepsi biter hepimizinde bu sıkıntıları.

Hoşbuldum kuşum. 🤗 Doktoru ikna edip son güne kadar beklemeyi düşünüyorum bebek için ama bakalım 😂 sonuçta son doğumdan bu yana 7 yıl geçmiş olacak
Yaa çok sevindim canım 🥰sezeryan olacaksa kesin bı 10 gün falan önce olur bence sen de temmuz annesi olursun🥰

Kızlar günaydın kanaması olup kusarken tedirgin olan var mı doktor bana bulantı için hap verdi ama kullanmamı da çok tavsiye etmedi hiç kullanmadım 3-4 gündür kusmalarım oluyor tüm vücudum sallanıyor kusarken kanamayı artıracak düşük tetikleyecek diye tedirgin oluyorum. Var mı aranızda böyle hisseden

Kızlar günaydın kanaması olup kusarken tedirgin olan var mı doktor bana bulantı için hap verdi ama kullanmamı da çok tavsiye etmedi hiç kullanmadım 3-4 gündür kusmalarım oluyor tüm vücudum sallanıyor kusarken kanamayı artıracak düşük tetikleyecek diye tedirgin oluyorum. Var mı aranızda böyle hisseden
Günaydın canım bende kusma pek yok ama alerjiden dolayı hapşırma sık oluyo hapşırma sırasında aynı his beni de korkutuyo kanamam artar bebeğe bişey olur diye korkuyorum çoğu zaman karnimda kasılma acıma hissi de oluyo hapşırmayla. Hiç o şekilde kanama artışı görmedim ama çok şükür iki gündür de hiç kanamam yok inşallah bir daha olmaz inşallah seninki de hemen biter

Hoşbuldum kuşum. 🤗 Doktoru ikna edip son güne kadar beklemeyi düşünüyorum bebek için ama bakalım 😂 sonuçta son doğumdan bu yana 7 yıl geçmiş olacak
Ben de sezaryen olcam belimde platin olduğu için ama benim son güne beklemeye pek niyetim yok ya😂19 temmuz görünüyo normal doğum günü 20si annemin doğum günü normalde ona denk gelsin isterdim ama ya öncesinden sancı tutar da o sancıyla bebeğe bişey olursa korkusundan bir tık erken doğsun istiyorum 10 gün falan artık doktor hangi tarihi uygun görürse

Maşallah canımmm sağlıkla al kucağına inşallah 🙏
amin saol canim
Plesenta solda bebek sagda o bakımdan dedim canım
nasip bakalim kiz olmasini istiyorum ikiz bebeklerler erkekti
Acildeyim şu an.. Lekelenme oldu geldim. Kese yok görünmedi. Tekrar kan aldılar. Ağrım var. Sanırım dış gebelik :KK43: dua edin bana
Canim olumsuz duşunme hemen doktor ne diyor insallah yaniliyorsur

Günaydın canım bende kusma pek yok ama alerjiden dolayı hapşırma sık oluyo hapşırma sırasında aynı his beni de korkutuyo kanamam artar bebeğe bişey olur diye korkuyorum çoğu zaman karnimda kasılma acıma hissi de oluyo hapşırmayla. Hiç o şekilde kanama artışı görmedim ama çok şükür iki gündür de hiç kanamam yok inşallah bir daha olmaz inşallah seninki de hemen biter
Oh oh çok sevindim canım inşallah tekrarı olmasın 🥰 evet hapşırma esnasında benimde sanki karnım yırtılıyor gibi oluyor doktora sordum olabilir durumunla alakalı değil dedi o rahatlattı beni. Çok bir şey yemediğim için direkt kusamıyorum çürümelerim uzun sürüyor tedirginliğim o aslında hem rahatlıyorum hem korkuyorum. İnşallah benim de bir an önce durur da rahata ererim

41+0 da sezeryanla doğurdum oğlumu 4330 gram 54 cm doğdu. Kasıklarıma çok baskı yapıyordu ve son günlerde sırt ve bel ağrısından uyuyamaz olmuştum. Bende hamile kalırsam yeniden doğum yapacak oldugumda o kadar uzun beklemek için ısrar etmeyecegim diyordum 😁 doyurmak da zor oldu ilk zaman :kk77:

X