2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Bendedir acayıp bulanti var tatlı ti göresi gözüm yok aksamlari özellikle 12.haftadan sonra hafifler deniyor biraz zorla canım kendini yağlı olmayan hafif bisiler yemeye calıs bende bu bulantiiyi soracagım buhafta
Aynn canım tatlı yiyemiyorum. Yemekte her şey soğan kokuyo geliyo 😪 çubuk krakerle idare ediyorum. Çok halsizim. Geçer inş.

Günlerdir bogazdan neler çekiyorum.Limonlu ballı sıcak su çok iyi geliyor birde hep etli tavuklu sarımsaklı sirkeli acılı corbalar içiyorum.Normalde kanımda bile enfeksiyon çıktı sırf antibiyotik kullanmayın diye sıktım kendimi meyveyle sebzeyle bugün çok daha iyiyim.Beslenmene çok dikkat et hafifler
Canım ben sarımsak ve soğan çiğ yemiyorum bu aralar bulantıdan güzel beslenmesinde o yüzden böyle oldum birazda dün üşümüş olabilirim misafirlikte inşallah çabuk geçer

Acildeyim şu an.. Lekelenme oldu geldim. Kese yok görünmedi. Tekrar kan aldılar. Ağrım var. Sanırım dış gebelik :KK43: dua edin bana
Yaa canım dualarım seninle. İnşallah cihazın yetersizliğinden görememişlerdir. Haber ver bize. Benim de görünmemişti hatırla. Sakin ol. Ayetel kürsi oku ben de dua ediyorum. Rabbim yardımcın olsun 🙏

Yaa canım dualarım seninle. İnşallah cihazın yetersizliğinden görememişlerdir. Haber ver bize. Benim de görünmemişti hatırla. Sakin ol. Ayetel kürsi oku ben de dua ediyorum. Rabbim yardımcın olsun 🙏
Adet olacakmışım gibi ağrım başladı. İyi düşünemiyorum artık moralim yerlerde

Acildeyim şu an.. Lekelenme oldu geldim. Kese yok görünmedi. Tekrar kan aldılar. Ağrım var. Sanırım dış gebelik :KK43: dua edin bana
hemen en kötüyü düşünmemek gerek. Kanaması olan kaç kişi olduk. Sakin kalmaya çalışın dün ben de korku doluydum. Kese küçük olduğu için görememiş olabilirler.

Progestan iğne vardı onu diğer doktor kesti. Fitil enfeksiyona sebep olur şuan dedi. Duphaston hap sabah 2 akşam 2. Bir de proluton depot iğne verdi canım üç gün.
Ha. Evet enfeksiyon yapabilir doğru kendin nasılsın ağrın falan varmı canım kanaman leke halinde mi Hala

Bendede var kese üstünde kanama alanı okspar falan kullanıyor musunuz? Kan sulandırıcı?
Benim gibi psikopat gebe varmi:) kontrole giderken geriliyorum 7.haftadayız acaba kalp atisini duyacakmiyim diye birde kese kenarinda aktif olmayan kanama var ins geçer biran önce:KK43:( hepımız ins güzel bi gebelik süreci geçiririz

İyi akşamlar kızlar. Ben de bugün doktora gittim, lekelenmem oldu maalesef. Kahverengimsi ve miktarı çoktu biraz. 6+4 müş. Haftasıyla uyumluymuş. Düşük tehlikesi tanısı girdi ve Progestan verdi fitil olarak ve dinlenmemi söyledi. Aranızda hala lekelenme yaşayan var mı? Çok üzgünüm 🥺
Ben yaşıyorum ilaç iciyorum

Canım özel hastanede başıma gelenleri okumadın sanırım 😓 özel kliniğe gittim. Ordaki kontrole çağırdı haftaya. Devlete hiç gitmedim daha. Özel hastane mi tövbe.
Aaa evet unuttum ben o mevzuyu. Arastir canm her ozel bir degil sonuçta. İyi doktorlara denk gelesin inşallah 🙏

Hayırlı geceler hamişler.
Benim mide bulantısı acayip arttı.
Kusma yok ama midem bulanıyor. Ağzımda garip bir tad. Sizler nasılsınız. Nasıl gidiyor.
Şu hamilelikte mide bulantısı yaşamayanlara hayranım. Erken bitsinde sağlıkla.

X