2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Merhaba kızlar iki gündür ateşim oluyor. Öksürük falan Sat 12 ocak oldu yeni bitirdim şimdi de ateş. Ovulyasyona etki edermi ovulyasyonum 26sı
Gribin ateşin lh hormonunu etkiliceğini sanmıyorum canım ama belki yumurta kalitesinde bi etkisi olabilir.Allah tez zamanda şifalar versin

Bu testleri kimde görsem t baya baya koyu oluyor yumurtlamada o test yapmadığın gün drgerlendirdiysen üzülme ama bence o dediği gün değil gibi sen yapmaya devam et regliden sonra kaçıncı gun
Değerlendiremdim canım o yüzden kaçırdım mı diye telaşlandım döngümde 13. Gün şuan 28-30 günde bir regl görüyorum

Teşekkür ederim edeceğim mecbur inşallah kaçırmadım

Ameliyat yapıyor bu sıkıntıları diyorlar o yüzden istemiyorum canım ben hakkımızda hayırlısı olsun inşallah
İnsallah canim. Ama ameliyat sonrasi esim teste gitmisti %80 di hareketlilik o ay sik iliski olmustu sanirim hareketlilik o yuzden dustu biraz. Simdi beslenmeye ekstra dikkat ediyoruz ozellikle ari sutu ve muz cok arttiriyor diye esim hergun yiyor bbakalim

Ya kızlar dün ovü koyulasır gibi oldu bugün tamamen beyazlaştı noldu ben anlamadım bir bakar mısınız 10 nunda yapamadım o gün mü yumurtladım acaba
Bence yapmaya devam et. Adetlerin duzenliyse dongunden 14 cikar ovjlasyon ogun olur canim

merhabalar.benimde klomen sonrası kist oldu.bu ay ilaç kullanıyırum.2 tane çatlatma iğnesi olmama rağmen yumurtacığım çatlamamış

Gribin ateşin lh hormonunu etkiliceğini sanmıyorum canım ama belki yumurta kalitesinde bi etkisi olabilir.Allah tez zamanda şifalar versin
Hem ilaç falanda kullandım iyne yaptılar. Bugun iyiyim ama uc gun olucam birde yarin sonra yüngül ilaçlar olucak bakalım çok korkiyorum

Kızlar benim tsh 3.50 ama her yerde gebelik için 2.50 altı olması gerek yazıyor.referans değeri de 4.2 normal gozukuyor doktor da ilaç falan yazmadı zaten bi bilginiz var mı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…