2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Ya sen de mi beta oldun acaba ilerleyince kulağa vuruyormuş işte😔 bir an önce atlatırsın eğer geçmezse git mutlaka iğne versin kulak iltihabı zor geçiyor normal antibiyotik ile geçmiyor iğne şart oluyor oğlumdan biliyorum
Betayı ılkkez duyuyorum ama esımde aynı oldu benım kulak bıraz problemlı bana da cok vurdu 🥲😅

Canım şeker hastalığın yoksa dut kurusu dene kür bu araştır suya atıyorsun bir avuç 7 dk kaynat suyunu iç her yapmanda taze olacak sabah akşam iç crp yani kanda vb enfeksiyonu düşürüyor en az bir hafta yap bak gör ben artık antibiyotik kullanmıyorum kronik enfeksiyon var bende sarımsak yut birde geceden
Sarımsagı bılıyorum sa dut kurudunu ılkkez duydum suyuna ellerımı basardım ben egzama ıcın

Ayy aynı ben ya bide ben sürekli su kahve içmeyi severim cok zorlanıyorum şu testte bekleme süresinde allahtan bugun pik oldu da rahatladım yarin siliklesme varmi diye bakicam bide sonra regli gününü beklemeye gecerim
Ben de göreyim bı pik olayını falan rahatlicam artık😂

Ya kızlar dün ovü koyulasır gibi oldu bugün tamamen beyazlaştı noldu ben anlamadım bir bakar mısınız 10 nunda yapamadım o gün mü yumurtladım acaba🤦🏻‍♀️
Bu testleri kimde görsem t baya baya koyu oluyor yumurtlamada o test yapmadığın gün drgerlendirdiysen üzülme ama bence o dediği gün değil gibi sen yapmaya devam et regliden sonra kaçıncı gun

Ya kızlar dün ovü koyulasır gibi oldu bugün tamamen beyazlaştı noldu ben anlamadım bir bakar mısınız 10 nunda yapamadım o gün mü yumurtladım acaba🤦🏻‍♀️
Bence degik gibi bnmde dün bundan daha koyu cikti sanirim bazen yedigm ictigimden yuksek cikiyor ben yapmaya devam ediorm bgun dha silik ama sanmiorm yumrtlama gunmn oldugunu cnku doktora gittigimde ortalama 17-18 de yumrtam catladi dun 11. Gunumdu adetmde 28-30 gunleri arasi. Bence sizde yapmaya devam edin

Evet canım ben hatta hiç beklemiyordum önceki günler biraz belirgin olur diyodum dun ki sılikligı görünce bugunde silik çıkar dedim hatta yapmayacaktım ama cok ağrım olunca suphelendim anında pik gördüm
İyi bari ya yavaş yavaş artıyorsa bayağı uzun sürecek bu yumurtlama diye düşünmüştüm hala umut var demek ki

Klomen verdi sabah 1 akşam 1 canım 30. Da bakalım dedi bide şuan adetim yaafedersin çok koyu pıhtı gibi geliyor bazen kahverengi ye yakın anlamadım gitti umarım ilacın yan etkisi çok yaşamayız yumurtaları büyütürüz
Şifa olsun canım inşallah🙏 yok ya yan etkisi olmaz belki biraz şişkinlik yapar o kadar

X