2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Yaa Allah korusun canım iyi ki hemen tedaviye başladınız çok çok geçmiş olsun.Oğluşun hızla iyileşir İnşAllah dualarım sizinle

Kulaklarım hala cok kotu kafam sallanıyor adera , bugun bebde yarım saat okula gıttım zor dayandım. gecmıs olsun cok sızede kuzum ya basladı bıtmekbılmıyo gercekten

baya az büyümüş 11. gün olmasına rağmen pqzar bakıp karar verecek..
Canım daha var vaktin endişelenme bence ocak grubunu da takip ediyorsan eğer orda da melegim can ın geç gelişti ama gelişiyor sonuçta geç olsun güç olmasın önemli olan kaliteli ve döllenecek boyuta ulaşması , normal döngüne göre biraz uzayabilir çatlaman benim de gecikmişti biraz

Mayısta gittim en son 3 aya hamile kalırsın dedi daha kalamadım eşimde seviye bir varikosel çıktı sayısı normalden fazla morfoloji 2 sıkıntı orda ana doktor olur diyor
Varikosel etkilemiyorsa spermlerini çokta önemli değil derecesi de düşükmüş madem . Doktor o kadar emin dediyse vardır bir bildiği canım bşraz daha sabret olmazsa yine gidersin doktora , inşallah gerekte kalmaz

Kulaklarım hala cok kotu kafam sallanıyor adera , bugun bebde yarım saat okula gıttım zor dayandım. gecmıs olsun cok sızede kuzum ya basladı bıtmekbılmıyo gercekten
Ya sen de mi beta oldun acaba ilerleyince kulağa vuruyormuş işte bir an önce atlatırsın eğer geçmezse git mutlaka iğne versin kulak iltihabı zor geçiyor normal antibiyotik ile geçmiyor iğne şart oluyor oğlumdan biliyorum

Varikosel etkilemiyorsa spermlerini çokta önemli değil derecesi de düşükmüş madem . Doktor o kadar emin dediyse vardır bir bildiği canım bşraz daha sabret olmazsa yine gidersin doktora , inşallah gerekte kalmaz
Aynen canım morfoloji düşük sayı normal insandan fazlaymış üroloji senin hemen olman lazım olmazsa ameliyat demişti ama tüp bebek doktoruna sormuş görümcem benim için o da kesinlikle ameliyat olmasın daha kötü oluyor genelde sayıyı etkiliyor durumu iyi demiş inşallah kolaylıkla hayırla hepimize nasip olur inşallah canım

Yaa Allah korusun canım iyi ki hemen tedaviye başladınız çok çok geçmiş olsun.Oğluşun hızla iyileşir İnşAllah dualarım sizinle
Amin inşallah Allah razı olsun canım benim başladık antibiyotik kullanmaya inşallah toparlar bir am önce Allahım korusun ya çok salgın var cok

Canım şeker hastalığın yoksa dut kurusu dene kür bu araştır suya atıyorsun bir avuç 7 dk kaynat suyunu iç her yapmanda taze olacak sabah akşam iç crp yani kanda vb enfeksiyonu düşürüyor en az bir hafta yap bak gör ben artık antibiyotik kullanmıyorum kronik enfeksiyon var bende sarımsak yut birde geceden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…