2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

abla bundan sonra dikkatli olmak değil asla böyle bişey yaşamam ben gerçekten bana çok büyük ders oldu böyle bişey söz konusu bile olmayacak yemin ederim
Eğer samimiysen yazdıklarında hakkını helal et biraz dalga geçtim sana yazılanlarla . Allah yolunu bahtını açık etsin ve reelde kimseye bahsetme bundan ve bir abla tavsiyesi daha, en modern en rahat gibi gördüğün erkek bile evlendiğinde bekaret ister senden . Sakın amanda bu zamanda bu mu kaldı deme. Benim görüşüm ve tavsiyem bu alırsın almazsın sen bilirsin ama sürtünmeye kadar ilerlersen ilşki saniyelik heyecanla düşünmeden vereceğin bir karar ya da o noktada partnerin anlık bastırabilir olan olduğuyla kalır. Yapma !!!

Biz normalde bu gruba gelip hamile olmak istemeyenlere kafa göz dalardık ama sana kıyamadık. Sende dikkatli ol bundan sonra gençliğini güzelliğini hayatını 5-10 dk için riske atma

Beni de ekler misiniz Sat 20 ocak Bat 22 şubat

abla samimiyim valla bak helal olsun abla. abla dediğim gibi bu zaman da bu mu kaldı demem siz nasıl düşünüyorsanız ben de bekaret konusunda öyle düşünüyorum sonuna kadar haklısınız bundan sonra daha da dikkatli olucam

Evet kist varken gebe kaldım Klomen ve çatlatma iğnesi kullandığım ay. İhtiyacım var mıydı klomene bilmiyorum biraz pervasız karar aldım. Gebelik konusu çokta kafamda yer etmemişken denedim ve stressiz olduğum için tuttu ilk aydan. Tabi rabbim böyle nasip etti bana.

Biz normalde bu gruba gelip hamile olmak istemeyenlere kafa göz dalardık ama sana kıyamadık. Sende dikkatli ol bundan sonra gençliğini güzelliğini hayatını 5-10 dk için riske atma
çokkk teşekkür ederim ablammmm allahım hepinizden razı olsun çok sağ olun ben de çok çaresiz kaldığım için buraya yazdım karıştırdım biraz ortalığı özür dilerim hepinizden inşallah en kısa zamanda çocuk sahibi olursunuzz allahım gönlünüze göre versin inşallah

Yaaa tabi ki öyle her şeyin zamanı işte hemde ilk aydan öyle mii şaşırdım canım ben olmayan kisti kendime dert ediyorum şuan Allah çok güzel duygular yaşatacak bizede

Denesek mi kilo yapmıyorsa kullansak mı ya

Çok geçmiş olsun nasıl oldun şimdi girebildim bugün çok yoğundu karne günü eymen ateşliydi doktora gittik beta olmuş acil antibiyotik başlattı. Doktor diyor ki kar yağmıyor virüs kurulmuyor Şuan beta salgını var acayip dedş. Boğazını bana gösterdi oğlumun şok oldum her yeri bembeyaz nokta nokta yara olmuş. Tedavi edilmezse bu virüs kalp kapakçığını bile tutuyormuş. Allah korusun. İlaç başlarım antibiyotik. Sen nasıl oldun inşallah bir an önce toparlarsın canım

Benim ses de düzelmedi geçmiş olsun canım öksürük va yordu Allah beterinden korusun beta deyince aklıma hiç o gelmiyor kafa gitti iyice

Yaaa tabi ki öyle her şeyin zamanı işte hemde ilk aydan öyle mii şaşırdım canım ben olmayan kisti kendime dert ediyorum şuan Allah çok güzel duygular yaşatacak bizede
Kız delirme olmayan kistin nesini dert ediyorsun vakti zamanı gelince çat diye olacak sen bile şok olacaksın. Biz hiç ihtimal vermiyorduk ilk aydan kimin olmuş ki diyorduk. Hiç gebelik testi de yapmamıştım doktorun dediği tarihte gidip kan verdim. Sonuç çıkınca hastanenin bahçesine oturup idrak etmeye çalışmıştık eşimle. Hayatımın en güzel günüymüş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…