2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Morfolojiye e vitamini iyi geliyor diye okumuştum eşime de aldım veriyorum hatta takvşye ver canım eşine mecbur kalınmadığı sürece varikoseli önermiyorlar aynen

Ahahahahahahhkız kahkaha attım Allah iyiliğini versin
Hatta burda şey yazmışlardı gün aşırı daha iyi spermler de kaliteli olur denmişti bende aaa doğru akşam olunca yoruluyoruz sperm de yoruluyor demek ki gündüz bu yüzden mantıklıymış diye düşünmüştüm ah benim aklım

Varikosel etkilemiyorsa spermlerini çokta önemli değil derecesi de düşükmüş madem . Doktor o kadar emin dediyse vardır bir bildiği canım bşraz daha sabret olmazsa yine gidersin doktora , inşallah gerekte kalmaz
Kuzucum sayısı normal de olsa kimi zaman kalite falan bozuliyor ama çaresi var keçiboynuzu çok etkili kaynat suyunu içir eşine faydası olur inşallah canım benim eşim de satışı 240 milyonlarda çıktı lakin kalitesini bozuyor varikosel kimyasala sebep oluyor o yüzden doktorum eşime keçiboynuzu ve incir kürü önerdi bide bal polen karışımı. tubiiloji

Sizin düşündüğünüz gün içinde yorulan spermin videosu

Ahahahhaha kız benim tarhanayı tarlada yetişen bir şey sanmamla senin bu olay kapışır

Kişiden kişiye değişiyor canım ameliyat yapan doktorun kalitesine bağlı benim eşim ocakta tekrar ameliyat oldu mesela önceki dört sene olmasına rağmen bir sene önce verilen testte 240 milyon çıktı

Aynı fikirdeyim ben eşime çiğ kabak çekirdeği yedircem günlük bir avuç. Çok faydalıymış her şeye. Yapmıyorsanız sizde yapın Sperm sorunumuz var mı bilmiyorum ama önlem olarak yesin
Evet canım üroloji doktorumuz bize de söyledi fındık fıstık badem kabah çekirdeği çiğ olacaklar birde siyah kuru üzüm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…