2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Ye
Aynı fikirdeyim ben eşime çiğ kabak çekirdeği yedircem günlük bir avuç. Çok faydalıymış her şeye. Yapmıyorsanız sizde yapın Sperm sorunumuz var mı bilmiyorum ama önlem olarak yesin
Yok yemiyoruz ama deneyelim canım sayı fazla ama varikosele bağlı morfoloji 2 severiz de alayım deneyelim canım teşekkür ederim

Sayıda sıkıntı yokta morfoloji 2 ymiş canım bakalım bir sene daha olmazsa artık ya ameliyat ya aşılama vb bişeyler yaparız belki Teşekkürler
Kişiden kişiye değişiyor canım ameliyat yapan doktorun kalitesine bağlı benim eşim ocakta tekrar ameliyat oldu mesela önceki dört sene olmasına rağmen bir sene önce verilen testte 240 milyon çıktı

Ye

Yok yemiyoruz ama deneyelim canım sayı fazla ama varikosele bağlı morfoloji 2 severiz de alayım deneyelim canım teşekkür ederim
İşte kabak çekirdeği de kalitesini arttırıyormuş Eşim sigara kullanıyor elimden geldiğince azalttırcam seninki de kullanıyorsa bırakabilirse bıraksın yada azaltsın

Sayıda sıkıntı yokta morfoloji 2 ymiş canım bakalım bir sene daha olmazsa artık ya ameliyat ya aşılama vb bişeyler yaparız belki Teşekkürler
Kuzum bizim 3. Seviyeydi sizin 1 mis aslında yedirdigin şeyler ile tedavi edilebilir bence doktorumuz sperra diye bir takviye verdi araştırdım biraz beğeniliyor ki sayısı için değil kalitesini falan arttiriyormus sende bir bak derim kuzucum inşallah sağlıklı gebeliğin olur

Canım benim teşekkür ederim araştıracam inşallah ikimizin de olur sağlıkla canım benim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…