2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

canım merhaba sevayd sevayd bayadır giremiyordum bende hcg pozitif cıkmıştı geçen hafta işaretleyebilirsin.Allah isteyen herkese nasip etsin
Çok sevindim canım sağlıkla da ilerlesin inşallah senin bat 14 şubattı di mi
Ben bir umutlubiri diye etiketlemişim ama 7 aydır girmeyen birini😂😂 sonra sildim hatta emin olamadım da tam rumuzdan 😂😂 ekliyorum tekrar 🧿🧿🌺🌺

Kızlarrrr ateş takibinden anlayanlar benim ilk sayfada ateş tabloma bakar mısınız ne zaman yumurtama olmuş 😔 sevayd sevayd

Geçen ayla aynı gidiyor tablom ama ben geçen ay o düşüşten sonra pik görmüştüm bu ayda öyle mi hesaplamalıyım ovüyle takip etmedim çünkü
Canım daha kesmemiş program belki döngünün 18.inden keser ama emin de olamayız testlerin ne durumda peki

Canım daha kesmemiş program belki döngünün 18.inden keser ama emin de olamayız testlerin ne durumda peki
Bu ay test yapmadım akışına bıraktım sadece ateş takip ediyorum o yüzden emin olamadım çünkü hem bu ay reglim çok farklı oldu 3 gün sürdü diğer günler ya geldi yada hiç gelmedi o yüzden yumurtlama zamanımı hesaplayamadım, her ay farklı döngüdeyim 29, 30, 33 hep böyle gidiyor bu ayda 31 🤦🏼‍♀️ geçen ay düşüşten 3 gün sonra yumurtlama görmüştüm 19da o tabloya bakarak mı hesaplamalıyım sizce😢

Selam kızlar bende tüp Bebek ile gebe kaldım yani bugün transferimin 9. Günü ve test yaptım çift çizgi çıktı ☺️ yarın kan vermeye gideceğim
Ama bel ve bacak ağrım aşırı derecede fazla ilk haftadan bu kadar belirti olurmu bilmiyorum

Eklentiler

• IMG_20230222_133325.jpg
    IMG_20230222_133325.jpg
    46,3 KB · Görüntüleme: 57
Bu ay test yapmadım akışına bıraktım sadece ateş takip ediyorum o yüzden emin olamadım çünkü hem bu ay reglim çok farklı oldu 3 gün sürdü diğer günler ya geldi yada hiç gelmedi o yüzden yumurtlama zamanımı hesaplayamadım, her ay farklı döngüdeyim 29, 30, 33 hep böyle gidiyor bu ayda 31 🤦🏼‍♀️ geçen ay düşüşten 3 gün sonra yumurtlama görmüştüm 19da o tabloya bakarak mı hesaplamalıyım sizce😢
Bence ilşki zamanlarını öyle ayarla canım hangi gün olduğu belli değil tam ,dediğin gibi düzenli değil çünkü. Bir boş bir dolu en mantıklı ve garanti görünen

Selam kızlar bende tüp Bebek ile gebe kaldım yani bugün transferimin 9. Günü ve test yaptım çift çizgi çıktı ☺️ yarın kan vermeye gideceğim
Ama bel ve bacak ağrım aşırı derecede fazla ilk haftadan bu kadar belirti olurmu bilmiyorum
Sağlıkla devam etsin 🤲 normal olabilir kimisinin yerleşmeden itibaren sürekli kasım bel ağrısı oluyor

Bugun test yaptirdimm. Bat 2 gun gecti beta degeri 156.3 normal mi sizce??
Canım ilk değerler önemli değil öyle değerlendirme bence artışın güzel olsun yeter kiminin 3 gün önce olur döllenmesi kiminin 3 gün sonra o yüzden benve kıyas yapma endişelendiğinle kalırsın kendi değerin güzel artıyorsa yeter.sağlıkla devam etsin inşallah 🧿🧿

Canım ilk değerler önemli değil öyle değerlendirme bence artışın güzel olsun yeter kiminin 3 gün önce olur döllenmesi kiminin 3 gün sonra o yüzden benve kıyas yapma endişelendiğinle kalırsın kendi değerin güzel artıyorsa yeter.sağlıkla devam etsin inşallah 🧿🧿
Çok teşekkür ederimm

X