2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Kızlar sorum gebe oldugunu ögrenen ve belirtileri olanlara benim bat 27 şubat 2 gündür sol kasıgımda batma oluyor sanki orda bişey varmış gibi arada rahimde agrı rahimde birşey var şişmiş gibi sanki oturup kalkınca bel agrısı ve halsizlik var bide ilişkide normal olunca agrı olmuyor ama zorlanınca oluyor 2 gündür benim gibi bunları yaşayan varmı
Merhaba benim bat 28 ama bel ağrısı ve çok hafif arada sol kasık ağrısı hissediyorum inşallah hamileyimdir

Kızlar sorum gebe oldugunu ögrenen ve belirtileri olanlara benim bat 27 şubat 2 gündür sol kasıgımda batma oluyor sanki orda bişey varmış gibi arada rahimde agrı rahimde birşey var şişmiş gibi sanki oturup kalkınca bel agrısı ve halsizlik var bide ilişkide normal olunca agrı olmuyor ama zorlanınca oluyor 2 gündür benim gibi bunları yaşayan varmı
Benimde belim, gögüste çok az bir hassaslaşma ve arada ağrı saplanıyor karnım davul gibi, afadersin çok fazla gazım var, karnım ağrıyor + idrarımı yaparken sanki ağırlık var gibi geliyor hayırlısı olsun bu ay çok üstüne düşmedim daha 11 günüm var yumurtlamam ne zaman oldu bilmiyorum 🤷🏼‍♀️

Merhaba benim bat 28 ama bel ağrısı ve çok hafif arada sol kasık ağrısı hissediyorum inşallah hamileyimdir
Benimde sol kasık ağrım ara ara oluyor. Bel ağrısı bazen şiddetleniyor ama bazen de çok hafif oluyor. Bugün sabah sol ve sağ kasığın ikisi ağrıdı ama çok uzun sürmedi. Bugün test yaptım negatif çıktı. Benim bat 26 Şubat

X