2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Benimde belim, gögüste çok az bir hassaslaşma ve arada ağrı saplanıyor karnım davul gibi, afadersin çok fazla gazım var, karnım ağrıyor + idrarımı yaparken sanki ağırlık var gibi geliyor hayırlısı olsun bu ay çok üstüne düşmedim daha 11 günüm var yumurtlamam ne zaman oldu bilmiyorum 🤷🏼‍♀️
Amin inşallah canım bol bol dua et inşallah gebelik belirtisidir benim geçen ay boş bıraktığım için ne ilişkide agrı nede belirti yoktu bu ay var sanki gebelik var gibi geliyor duada ediyorum kimyasal olmasın die 🤲

Amin inşallah canım bol bol dua et inşallah gebelik belirtisidir benim geçen ay boş bıraktığım için ne ilişkide agrı nede belirti yoktu bu ay var sanki gebelik var gibi geliyor duada ediyorum kimyasal olmasın die 🤲
Çok yaşadım bu belirtileri daha fazlasını bile yaşadığım oldu ama yine umutlu değilim bu ay hsg çekilcem o yüzden akışına bıraktım olmazsa da üzülmem açıkcası. Hep dua ediyorum herkes için rabbim önce sizlere sonra bana nasip etsin en yakın zamanda inşallah 🤲🏻🤍

Benimde belim, gögüste çok az bir hassaslaşma ve arada ağrı saplanıyor karnım davul gibi, afadersin çok fazla gazım var, karnım ağrıyor + idrarımı yaparken sanki ağırlık var gibi geliyor hayırlısı olsun bu ay çok üstüne düşmedim daha 11 günüm var yumurtlamam ne zaman oldu bilmiyorum 🤷🏼‍♀️
Benimde 11 günüm bar benzer şeyler yaşıyorum 19unda yumurtlama oldu

Çok yaşadım bu belirtileri daha fazlasını bile yaşadığım oldu ama yine umutlu değilim bu ay hsg çekilcem o yüzden akışına bıraktım olmazsa da üzülmem açıkcası. Hep dua ediyorum herkes için rabbim önce sizlere sonra bana nasip etsin en yakın zamanda inşallah 🤲🏻🤍
Rabbim umutlarını yeşertsin canım rabbim gaybı bilendir şifasını versin inşallah bende hep öyle hepimize dua ediyorum tanımıyoruz birbirimizi ama gönülden tanımadan dua etmekte güzel

Benimde 11 günüm bar benzer şeyler yaşıyorum 19unda yumurtlama oldu
Takvimim benimde 19 gösteriyor ben ateş takibi yapıyorum ama anlamadığım için birşey diyemiyorum öylesine takip ediyorum işte 😂 hayırlısı olsun inşallah vücudumuz bize oyun oynamıyordur da hamişsizdir🙏🏻😍

Rabbim umutlarını yeşertsin canım rabbim gaybı bilendir şifasını versin inşallah bende hep öyle hepimize dua ediyorum tanımıyoruz birbirimizi ama gönülden tanımadan dua etmekte güzel
Aminn hepimizin inşallah 🤲🏻 Allah razı olsun başkasının ettiği duayı Allah daha çok kabul edermiş rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın, aratmasın çok zormuş beklemek 😢 şunu da biliyorum ki rabbim bekletiyorsa güzelleştiriyordur😍💐

Aminn hepimizin inşallah 🤲🏻 Allah razı olsun başkasının ettiği duayı Allah daha çok kabul edermiş rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın, aratmasın çok zormuş beklemek 😢 şunu da biliyorum ki rabbim bekletiyorsa güzelleştiriyordur😍💐
Amin inşallah canım sabır acıymış ama meyvesi tatlıymış rabbimin güçü herşeye yeter ol desin yeterki umut hep var 💝

Hanımlar hamilelik belirtisi en erken ne zaman başlar yada belirti olmak zorunda mı illa ki ben ilk defa korunmadım bu ay bebek istiyorum olursa ilk bebeğimiz olcak merak ettim regl günüme 6 gün kaldı daha beklemem mi lazım henüz hiçbi belirti yok olması gerek mi bu günlerde eğer hamile kaldıysam yoksa daha erken mi

Kızlar maalesef iyi haberle gelemedim... 5+4üm ama betam sağlıklı artmıyor kese bile görünmedi 1000lere gelemedi doktor kese de görmedi rahim içi kalın dış gebelik olmayabilir ama sağlıksız gebelik kürtaj dedi :KK43: ilaçla mı kürtajla mı düşürtmeliyim yardım edin lütfen acil karar lazım ptesi iş başı yapmadan... siz ne yaptınız başına gelen var mı, benim ilk gebeliğimdi kürtaj sakıncalı olur mu rahiö düzenini etkiler mi hamileliği zorlaştırır mı kafamda çok soru var:KK43:
canım nasılsın ya, ne yaptın :KK43:
bende aynı durumdayım suan...

Kızlarrrr ateş takibinden anlayanlar benim ilk sayfada ateş tabloma bakar mısınız ne zaman yumurtama olmuş 😔 sevayd sevayd

Geçen ayla aynı gidiyor tablom ama ben geçen ay o düşüşten sonra pik görmüştüm bu ayda öyle mi hesaplamalıyım ovüyle takip etmedim çünkü

Benimde sol kasık ağrım ara ara oluyor. Bel ağrısı bazen şiddetleniyor ama bazen de çok hafif oluyor. Bugün sabah sol ve sağ kasığın ikisi ağrıdı ama çok uzun sürmedi. Bugün test yaptım negatif çıktı. Benim bat 26 Şubat
Aynı belirtileri yaşıyorum bende ama kasık ağrım çok hafif oluyor arada yani ve çok anlık Kısa süren hafif bir hissiyat gibi ama bel ağrım şuan kalçalarıma attı ağrım var kalçamda belkide üşüttüm bilmiyorum

X