2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Kız Allah iyiliğini versin daha geçen gün dalga geçiyordum sürtünmeyle hamile kalır mıyım diye soruyorlar haydar dümen sayfaları gibi diye :)) ilahi olmaz canım meni geçişi olmadıysa yoktur
biz nelerle uğraşıyoruz ne pozısyonlar soruyoruz olmuyor sürtünme diyor ya illa kızdıracaklar bizi tövbe yarabbim

biz nelerle uğraşıyoruz ne pozısyonlar soruyoruz olmuyor sürtünme diyor ya illa kızdıracaklar bizi tövbe yarabbim
Tam anlatmadı ki durumunu yardımcı olabilelim ben de bekar ve korkuyla sorduğunu sandım olabilir tabi doğal korkması melisa canım daha iyimser düşünüp vajinusmus dedi :)) bu da ihtimal tabi

Var canım . Benim de bir klomen denemem var. Şimdi yeni başladım femara bu ay
hemen takip eden ayda mı femaraya geçtiniz? ne zmn test yapacaksınız
Klomen vs ilaçlar ilk seferde sonuç vermiyo mu ki bi ümidim azaldı
benim iki tarafta da yumurtalar var yüksek ihtimal çoğul olacak demesine rağmen olmadı.iğne de vurmadı hızlı geliştiler diye.bu ay iğne için direteceğim.çoğul istiyoruz biz inşallah

Benim klomen ayında kist oldu
Sonraki ay ilaç kullandım kist için geçti adetle çok şükür
Sonra bir boş ay daha geçirdim adetimi bozdu çünkü kist
Bu adetimde daha yeni başladım
Yani 2 ay ara vermiş oldum
Ama ben iğne mutlaka isterim çoğuldan değil de kist korkusundan ki verir de doktorum öncekinde de iğne kullandım

kızlar adetleriniz nasıl oluyor çok afedersinz pıhtılı oluyor mu yoğun benim bugun aşırı pıhtılı oldu 1 2 sat sonra normale döndü ama ilk defa bu kadar çok oldu
Benim de 2 ve 3. günler öyle oluuor canım bayağı pıhtılı daha bir zamanlar kör cahilken hele de adetim az geçtiyse düşük mü yapıyorum diye huylanmışlığımda var yani

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…