2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Tam anlatmadı ki durumunu yardımcı olabilelim ben de bekar ve korkuyla sorduğunu sandım olabilir tabi doğal korkması melisa canım daha iyimser düşünüp vajinusmus dedi :)) bu da ihtimal tabi
Ay ne bileyim buraya yazan herkes hamileliği istiyor sanıyorum 😂 hani vajinismus ilişkiden korkuyor ama bebek istiyor diye düşündüm

kızlar adetleriniz nasıl oluyor çok afedersinz pıhtılı oluyor mu yoğun benim bugun aşırı pıhtılı oldu 1 2 sat sonra normale döndü ama ilk defa bu kadar çok oldu
Ya benimde. 3 aydır eskisi kadar yoğun değildi bu kez aşırı oldu. Döngü 4 5 gün uzayınca rahim ekstra kalınlaşıp ondan mı yoğun oldu acaba diye düşündüm lise biyolojimle 😂😂 yada çikolata kisti var bende ondan mı acaba. Ama hem ağrılı hem yoğun

acaba psikolojik olarak panik atagı mı var kendilerini bi türlü ikna edemeyenler varya o aklıma geldi
Ya daha efsanesi var geçenlerde okumuştum 😂 kız doktora gitmiş alttan muayene olmuş. Ultrason cihazına yeni prezervatif taktılar mı dikkat etmedim ya benden önce ilişkiye girmiş birisi muayene olduysa ve ondaki spermler bana geçtiyse hamile kalır mıyım diyor 😂😂😂 yyuuujhhh demiştim 😂😂 hastaneyi aramış sormuş üstelik

Ya daha efsanesi var geçenlerde okumuştum 😂 kız doktora gitmiş alttan muayene olmuş. Ultrason cihazına yeni prezervatif taktılar mı dikkat etmedim ya benden önce ilişkiye girmiş birisi muayene olduysa ve ondaki spermler bana geçtiyse hamile kalır mıyım diyor 😂😂😂 yyuuujhhh demiştim 😂😂 hastaneyi aramış sormuş üstelik
hadi canım bu tam psikolojik vaka yani kendini ikna edemiyor daha neler ya ultrayon bitince zaten doktor onuda cıkarıp atıyo jhemen yanında cöp kovası var ben bizzat dikkat ettim her muayenede degişiyor tövbe tövbe 😅😅

Bu tam yuhhh luk yani😂😂
Benim akkımada vazen geliyor ta steril değilde hastalık falan kaparsam diye ama bu hiç aklıma gelmemişti çok orjinal 😂😂😂

hemen takip eden ayda mı femaraya geçtiniz? ne zmn test yapacaksınız

benim iki tarafta da yumurtalar var yüksek ihtimal çoğul olacak demesine rağmen olmadı.iğne de vurmadı hızlı geliştiler diye.bu ay iğne için direteceğim.çoğul istiyoruz biz inşallah
Ayy gönlüne göre olsun inşallah🤲 iğneyle daha mı garantileniyo bu durum ben ilk kez kullanıcamm da bilmiyorum

hadi canım bu tam psikolojik vaka yani kendini ikna edemiyor daha neler ya ultrayon bitince zaten doktor onuda cıkarıp atıyo jhemen yanında cöp kovası var ben bizzat dikkat ettim her muayenede degişiyor tövbe tövbe 😅😅
Hastanedekilerde aynen böyle söylemiş 😂 sanırım obsesif. Sonrasında bir mesajını görmüştüm terapiye tekrar başlıycam diyodu

Bu tam yuhhh luk yani😂😂
Benim akkımada vazen geliyor ta steril değilde hastalık falan kaparsam diye ama bu hiç aklıma gelmemişti çok orjinal 😂😂😂
yani bende sterilmi temiz mi diye bakmıştım ama bu level atlamış orda sperm kalacam ordan bana gececek tm travmalık allah sabır versin böyle düşünerek kafayı yer insan

Ya benimde. 3 aydır eskisi kadar yoğun değildi bu kez aşırı oldu. Döngü 4 5 gün uzayınca rahim ekstra kalınlaşıp ondan mı yoğun oldu acaba diye düşündüm lise biyolojimle 😂😂 yada çikolata kisti var bende ondan mı acaba. Ama hem ağrılı hem yoğun
benm zaten hep ağrılı olur kendimi bildim bileli hatta her ay ağrı kesici iğne yaptırıdım o derece doktorada gitmişti bununla ilgili evlenmeden önce herşey normal dedi başka bir doktorda stres yapma ondanda çok ağrı olur demişti 1 senedr o kadar olmuyorum pıhtıda hep olurdu zaten ama bugunki çoktu korktumda .:)

ama sürtünme yoluyla oldu birebir ilişkiye girmedim ben 🥺

Kız Allah iyiliğini versin daha geçen gün dalga geçiyordum sürtünmeyle hamile kalır mıyım diye soruyorlar haydar dümen sayfaları gibi diye :)) ilahi 😂😂 olmaz canım meni geçişi olmadıysa
kız inan ben de dalga geçiyodum 1 ay öncesine kadar sonra ne olduysa o çukurun içine düştüm yaptırdığım kan testi bile beni ikna etmedi valla Allah düşürmesin kimseyi bu duruma kızlar bu arada sürtünmeyin valla yapmayın dünyanın en büyük hatası 🤣🤣

kızlar adetleriniz nasıl oluyor çok afedersinz pıhtılı oluyor mu yoğun benim bugun aşırı pıhtılı oldu 1 2 sat sonra normale döndü ama ilk defa bu kadar çok oldu
Benimde pıhtılı canım ilk günler onu atana kadar ağrı çekiyorum işte her akıntıda olur nerdeyse

Bu kişi bana özelden yazdı 🙈😂😂 özelden uğraştım da yok ikna olmadı 😂 hastalık hastası biri

kız inan ben de dalga geçiyodum 1 ay öncesine kadar sonra ne olduysa o çukurun içine düştüm yaptırdığım kan testi bile beni ikna etmedi valla Allah düşürmesin kimseyi bu duruma kızlar bu arada sürtünmeyin valla yapmayın dünyanın en büyük hatası 🤣🤣
Canım tam yerine gelmişsin yani tebrik ederim😂😂konu başlığını okudun de mi burdakiler amuda kalkarakta olsa gebe kalmaya çalışanlar zaten😂😂

X