2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Kizlar dun lh testim cok silikti bugunde atesim 36.1 düştü bugun cok ağrım olunca test yaptım sanırım ultra pik anında boyle çıktı esim gece gelecek gece değerlendirsek gec kalmis olmayız dimi

Eklentiler

• 20230120_161523-01.jpeg
    73,3 KB · Görüntüleme: 40
Kizlar dun lh testim cok silikti bugunde atesim 36.1 düştü bugun cok ağrım olunca test yaptım sanırım ultra pik anında boyle çıktı esim gece gelecek gece değerlendirsek gec kalmis olmayız dimi
Yaaa böyle olcagını biliyodumm cok sevindim tabiki geç olmaz bugun dahil gün aşırı olursa süppeeeer olur

Evet cnm pik bu
Bu gce değerlndır
Yarın silinirse değerlendir
Yarın da pik olursa pazar değerlndır

Çatlasa da bırakma bu arada canım.bir gebenin günlüğündeki ebruyla konusuyorum da çatladıktan sonra da 2 günü değerlendirmemi söyledi

Yaaa böyle olcagını biliyodumm cok sevindim tabiki geç olmaz bugun dahil gün aşırı olursa süppeeeer olur
Ah canım ya testler oyle silik çıkınca bide kimyasal oldu bu ay dr bu ay yumurtlama yaşamazsın gibi bisey dedi cok üzüldüm ama görünce çok sevindim şu bile beni mutlu etti ya insallah rabbim nasip eder Hepimize boyle pozitif gebelik testi görmekte nasip olsun

KIZA BU TARİFEYİ UYGULAYIN..

Çatlasa da bırakma bu arada canım.bir gebenin günlüğündeki ebruyla konusuyorum da çatladıktan sonra da 2 günü değerlendirmemi söyledi
Evet canım çok doğru ben geçen ay kimyasalimda yumurtlamadan bi kac gun sonra tutulduğunu düşünüyorum çünkü kanda çıkmamıştı filan bu gece degerlendricem bi sonraki gece yine değerlendiririm istanbula gitme işimi bile erteledim bi kac gun daha degelrdiricem ben elimden geleni yapayim geriside nasip artık

Yarın aynı saatte yap cnm
Ama yarında pik görürsen
Eğer mumkunse pazar sabahı ilişki yaşa
Havuc filan diyodu kızlar yesemmi acep akşam yoksa akisinami bırakayım pazar esim evde o günü sabahta değerlendiririm kocamın da canına minnet bu durum sanırım cocuk olunca ayrı yatak sercem

Havuc filan diyodu kızlar yesemmi acep akşam yoksa akisinami bırakayım pazar esim evde o günü sabahta değerlendiririm kocamın da canına minnet bu durum sanırım cocuk olunca ayrı yatak sercem
Cnm yiyebılırsın havuç
İnşallah pazara kadar çatlar
Eşinde deprem sorunu yoksa 3 gece değerlndir
Ama varsa bu gece ve pazar değerlndır
Dediğim gbi yarın silikleşirse yarında değerlendir
Silikleşmesse pazar sabah değerlndır

Ben ovu testlerıni akşamları yaparım
Akşam yapmak daha garanti
Ona göre gece ilişkiye girerım

Çatlama daha önemliymiş gerçekten.Aynen gerisi Allah a kalmış dua edip beklicezz şubat bereketli olur inşAllah aminnn

Eşime 6 sene önce sperm testi yaptırmıştır sayı çok fazla çıkmıştı 135 milyon filan aktif 65 milyon ama hareketlilik te yavaşlık var demişti te 6 sene once acaba şimdi ne durumda bilmiyorum ondanda korkuyorum bide bi kac aydir tansiyon ilaci kullanıyor oda etkiliyormus hareketi

Simdi eşime yazdim sabah dedim sana diyo istemedim ben şimdi kendimi suçlu hissettim ya gece ye kadar cokmu gec kalmis oluruz
Hayır tabiki kuzum bu pik zaten 12-24 saat arası devam ediyor.çatlamış olsa da çatlamada şansın daha yüksek zaten iki türlü de şanslısın hiç onun stresine girme bile.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…