2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Rüyada deprem görmüşüm .eşime diyorum deprem oluyor..bana diyor sen bakma haberlere..çok korkmuşum..haberlere bakıyorum ağlıyorum..orda olanlar o kadar zor durumdakı..

Ahh bebegım tesekkur ederımsizde dıkkat edın lütfen.yok adetım 4 gun gecıktı sonra oldum ama 2 gun surdu sadece agrımda coktu.ilginç bıseyler oldu ama noldu bende anlamadım.zaten köyde fln kaldık bırıkı gun değişik gunlerdı.hala eve gırmeye korkuyorum.sen nasılsın bebegını gordunmu?

Deprem olacağını tahmin edebiliyorlarsa bu iki büyük depremi tahmin etselerdi eğer çok korkuyorsan evinizi değiştirseniz canım? Kiraya çıkın gerekirse
Kuzucum düşünüyorum ınsallah yaza. O zamana kadar bakarak olacagım.bır sekılde alısacagız.evet sımdı hepımızı manyak ettıler malesef uyku uyuyamıyoruz sayelerınde yok eskı evler yıkılacak yok deprem olacak.arkadas yapılanmaya ızın vermeseydınız o zaman.

Rüyada deprem görmüşüm .eşime diyorum deprem oluyor..bana diyor sen bakma haberlere..çok korkmuşum..haberlere bakıyorum ağlıyorum..orda olanlar o kadar zor durumdakı..
Bende bugün sallandim yataktayım diyorumki deprem oldu kalk kalkamıyorum nasil psikolojiye girdim yaşamadığım halde yaşayanlara rabbim güç kuvvet versin

Kuzum 1 sene önce benimki çekilmiş o zaman 3000 TL verdim ben..ama sanmıyorum tüp bebek doktoru yeniden istesin benden..İn şa Allah istemez..genelde 2 sene sonra yeniden istiyorlar.
Cekildiysen istemiyorlar mi canım inşallah istemezler senden. Sen 1 sene önce 3 bin verdiysen normal o zaman

Canım samsun da ben tüm özellerde fiyatlar aynı oluyor diye biliyorum ama tabi ki sen yine de araştır. Olmadı fakülteye gidebilirsin aslında
Vajinismus geçmişim olduğundan vajinal ultrasonda bile geriliyorum canım anestezili ve naz yapabilecegim bir ortam istiyorum

Canım samsun da ben tüm özellerde fiyatlar aynı oluyor diye biliyorum ama tabi ki sen yine de araştır. Olmadı fakülteye gidebilirsin aslında
Vajinismus geçmişim olduğundan vajinal ultrasonda bile geriliyorum canım anestezili ve naz yapabilecegim bir ortam istiyorum
Naz derken kendimi çekebiliyorum bazen vajinal ultrasonda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…