2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Tatlis kızlar Selam yukarıdaki olaya da yorum yaparsanız sevinirim amh 2.26 yaş 34.
Rahim filmini kendi Dr umda çekinme kararı almıştım o da 4750 tl istediler. Eşime dedim tüp bebek kararı alirsak o zaman zaten cekecekler o parayı ona ekleriz dedim zaten battık geçen ay ilaçlardı araba sigortasıydi özel sağlık sigortasiydi 15 binden fazla para harcadık. Bu ay da yukarıda yazdığım Dr omepa q10 ve gonamax verdi 995 tl de onlar tuttu :) arkadaş biz de bebis bile parayla gelsin sağlıkla yeterki de para harcamadan ya da enerji güç emek hiç kolay birseye sahip olamadım bu yasa kadar :) hayırlı zamanda gelsin de yavrum yeterki. Bu ay da deprem yardım paraları topla isteyen herkese de kendi maaşımdan da yolladım topladığım parayla aldiklarimizin üstüne ekle derken helali hoş olsun yine baya harcama yaptık
Rahim filmi çekinmeme kararı aldım bu sebeple.
Klomenin etkisi diğer ay oluyormuş bu sebeple ctsi yumurta kontrolü için kendi Dr umla konuştum ona gidecegim

+ gynoseed sipariş verdim bugün teslim edildi bu ay ilk onu kullanacağım

rahim filmi için çok istemişler canım iyice araştırın

Benim öyleydi canım 1 hafta oldu öğreneli hala ve hala çok üşüyorum özellikle ayaklarım ısınmıyor kat kat çorap giyiyorum

Kuzum psıkolojım cok bozuktu annemlerde kaldım hep korktum cok etkılendım.hıc gıremedım bıle buray uyuyamadım gunlerce.sımdıde adanada fln olcak dıyolar tetıkteyız her ıhtımale karsı.benım ev kendı evımız ama 23 senelık olunca ıcımı bı korku aldı evden korkuyorum yanı enınde sonunda gırecegım eve ama eskı evler yıkılıyor dıyorlar sureklı.psıkolojımız bozuldu ıyıce savascii kuzum sımdı gordum senınde yazdıgını nasılsın ıyımısın ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…