2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Rüyada deprem görmüşüm .eşime diyorum deprem oluyor..bana diyor sen bakma haberlere..çok korkmuşum..haberlere bakıyorum ağlıyorum..orda olanlar o kadar zor durumdakı..
Ben de rüyamda deprem gördüm 😔 biz uzaktan haberlerle bu kadar etkilendik, psikolojimiz bozuldu,yaşayanları düşünemiyorum. Allah yaşayanlara sabır, güç versin 🙏

Ahh bebegım tesekkur ederım🙏🙏sizde dıkkat edın lütfen.yok adetım 4 gun gecıktı sonra oldum ama 2 gun surdu sadece agrımda coktu.ilginç bıseyler oldu ama noldu bende anlamadım.zaten köyde fln kaldık bırıkı gun değişik gunlerdı.hala eve gırmeye korkuyorum.sen nasılsın bebegını gordunmu?
Kendını ihmal etme bebeğim hersey bır gun yoluna gırecek , nasıl olur ne zaman olur bılemem ama elbet birgun :dua: ben henuz doktora gıdemedım kuzum bu hafta ınsallah gıdecegım herseyın yolunda olmasını dılıyorum Rabbım’den saglıkla inşallah amin 🙌🏼
Sen tekrardan test yaptınmı pekı

Kuzucum düşünüyorum ınsallah yaza. O zamana kadar bakarak olacagım.bır sekılde alısacagız.evet sımdı hepımızı manyak ettıler malesef uyku uyuyamıyoruz sayelerınde :KK43: yok eskı evler yıkılacak yok deprem olacak.arkadas yapılanmaya ızın vermeseydınız o zaman.
Yapı denetimli bina olsun araştırıp oturacağın bina. Çok yanlış şeyler yapıldı sırf para için. Hakkımızda hayırlısı olsun İnşAllah 🤲🏻

Ben mi takip edemedim bilmiyorum ki hiç bilgim yoktu bu konuda.şok yaşadım resmen 😔 destinesiaa destinesiaa
Sanırım Naci Görür söylemiş, hatta bir programda Kahramanmaraş'ta deprem olacak diye anlatmış 3 sene önce falandı sanırım. Programin o zamana kadarki en düşük reytingiymis. Kimsenin umrunda olmadı deprem çok söylendi aslında canim

Ben de rüyamda deprem gördüm 😔 biz uzaktan haberlerle bu kadar etkilendik, psikolojimiz bozuldu,yaşayanları düşünemiyorum. Allah yaşayanlara sabır, güç versin 🙏
Amin.Valla evim yeni olsa bile..o kadar sevmiştim evimi..ama şimdi diyorum en güzeli müstegil ev..kafamda bir tek o..sağlam evde yaşamak

Amin.Valla evim yeni olsa bile..o kadar sevmiştim evimi..ama şimdi diyorum en güzeli müstegil ev..kafamda bir tek o..sağlam evde yaşamak
Biz de eşimle şu ara hep bunu konuşuyoruz. Zaten istiyorduk hep şimdi de iyice kafamıza koyduk ne yapıp edip müstakil eve geçelim diye, gerçekten en garantisi o gibi görünüyor

İşte demekki her kes öyle..ben çanta hazır etdim ama olarken insanın aklına çanta gelmiyor
Oyle canım rabbim göstermesin ama en iyisi sakin kalip yatak kenarına kapanmak en iyi yer orası ve camasir makinasi yani diyorlar camasir makinasi en sağlam şeymiş yinede rabbim göstermesin tekrar böyle bir acı bu vatana millete 🤲🏻

Oyle canım rabbim göstermesin ama en iyisi sakin kalip yatak kenarına kapanmak en iyi yer orası ve camasir makinasi yani diyorlar camasir makinasi en sağlam şeymiş yinede rabbim göstermesin tekrar böyle bir acı bu vatana millete 🤲🏻
Ya bende durum farklı bende evim dubleks..yukarda olursam aşağıya enemem nerdivanlara çıkmayın diyorlar..şimdi çocuk yok diyorum çocuk yukarda yatınca nasıl olucak..bunları düşünerek mahv oldum

Evet tip olarak da çelik konstrüksiyon falan da güzel ama sağlamlık nasıldır bilemiyorum
Bende anlamadığım için dedim güzel olsun..babam dedi saçmalama depreme o hiç dayanıklı diğil..sadece ev çökerse insana bir şey olmaz..güzel paran varsa bedonlu ev olsun diyor

Ya hem üşüyorum hem sıcak basıyor bu nasıl bişey evde bnden başka üşüyende yok bende bi anormallik var galiba

X