2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

İğne gününü sayıyor muydun acaba benimde 12. Günüm ağrın filan varmı canım

Eşimde öyle diyor ama doktorum aşılama yapmasına rağmen başarı oranı düşük dedi demek istediği sanırım şu sizin yatakta yaptığınızı ben sana yapıyorum ama ya tutarsa
Ama şu da var canım en azından aşılama da en hareketli spermler alınıyor ve direk yumurtalara en yakın yere bırakılıyor onun için bende adetimde iğne ile aşılama olacağım

Kızlar kasiklarimda ağrım var öğlen ovulasyon yaptım silik çıkmıştı şimdi bir daha yaptım koyu
çıktı degerlendirmelimiyim tarihe göre ovulasyonum 16si

Eklentiler

• 1676232196924526139356953678599.jpg
    66,7 KB · Görüntüleme: 60
Ay heycanlanıyorum ya kuruyuncada böyle
Seni hiç üzmek istemem ama bu testi nerede görsem tanıyorum herkesin Umutlarıyla oynayan sahte olan artımed testi yanılmıyorsam. Ben iki ay hatta daha net çizgilerle hamile olduğumu düşünüp mutlu olmuştum adet olunca da kimyasal olduğumu düşünüp çok ağlamıştım. Ama meğer testler sahteymiş. Birçok arkadaş aynı durumu yaşadı. Hatta kan verdim negatif çıktı. Hatta merakımdan adetin 5. Günü bu testten yapmıştım ve aynı ikinci çizgi böyle çıkmıştı. Evinde ne kadar bu testten varsa hepsini çöpe at. Başka test al inşallah bebeğin seninledir canım

Arkadaşlar adetten bir kaç gün öncesi negatif çıkıp da sonradan pozitife dönen var mı acaba oluyor mu öyle ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…