2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Ben çok inanmıştım senden güzel haber alacağımıza
Bende yerleşme olacak zamandaki bel ağrısından umutlanmıştım ama iğnenin oyunuymuş demekki
Sağlık olsun canım senin için seviniriz inşallah hala batı gelmeyenlere seviniriz inşallah 🙏🙏

Bende yerleşme olacak zamandaki bel ağrısından umutlanmıştım ama iğnenin oyunuymuş demekki
Sağlık olsun canım senin için seviniriz inşallah hala batı gelmeyenlere seviniriz inşallah 🙏🙏
Normal adet gibi mi canım ya senin yaa 😔😔 inşallah canım salıyı bekliyorum test için çarşamba günüm zaten göğüs hassasiyeti ve dolgunluk var bulantı var bugün çok az ağır koku olunca

Normal adet gibi mi canım ya senin yaa 😔😔 inşallah canım salıyı bekliyorum test için çarşamba günüm zaten göğüs hassasiyeti ve dolgunluk var bulantı var bugün çok az ağır koku olunca
İnşallah canım ben zaten vücudumu dinlemem fazla şimdiye kadar sadece iki ay belirti gördüm kendimde ikisi de fos çıktı daha da belirti olsada dinlemem günü geldiğinde test yaparım sadece.
İnşallah güzel haberini alırız 🤲❤️

Artimet ve mirateck e guvenmeyin kizlar ikisindede bikdigin pizitifi gorup kana kosup yıkılıp geri geri gelmisligim var
Bulabiliyorsaniz laboquick alın iki hamikeligimdede erkenden silik cizgi ile onunla ogrendjm hamile degilken hic cizgi gostermedi

fnd_50 fnd_50 canım nasılsın nasil oldun insallah iyisindir hep aklımdasın senin için girip ara bakınıyorum💕
Valla canım uyku yok uyuyamıyorum ekran başında bir can daha çıksın umuduyla bekliyorum. Yakınlarımızdan sevdiklerimizden kayıplarımız oldu çok ağladık ağlıyoruz üzülüyoruz ama elden bir şey gelmiyor dua ediyoruz Allahım rahmet eylesin hepimize sabır versin inşallah yaralarımızı sarabiliriz Allah razı olsun canım benim iyi ki varsın 🤲🏻❤️😔

Valla canım uyku yok uyuyamıyorum ekran başında bir can daha çıksın umuduyla bekliyorum. Yakınlarımızdan sevdiklerimizden kayıplarımız oldu çok ağladık ağlıyoruz üzülüyoruz ama elden bir şey gelmiyor dua ediyoruz Allahım rahmet eylesin hepimize sabır versin inşallah yaralarımızı sarabiliriz Allah razı olsun canım benim iyi ki varsın 🤲🏻❤️😔
Ah canım biz bu sekilde uzaktan perisan olduk birde olaya bizzat şahit olan sevdiklerini kaybedenlere rabbim sabırlar versin tek teselli hepsi şehit mertebesinde bu imtihandan da kalkacağız Allahin izniyle 🤲🏻

canım Rabbim yardımcınız olsun.Hepimiz çok üzgünüz ne denir onu da bilmiyorum.neye ihtiyacınız varsa burdayız hepimiz elimizden ne gelirse.

X