2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Miratech erken gebelik yaptım en az 2-3 saat tuttuğum idrarla internette erken gebeliğinin güvenilir olduğunu okudum bilmiyorum 🤷🏻‍♀️ negatif çıktı çok üzüldüm iki de normal kaset almıştım onlar başka marka sanırım tekrar bakarım bat 17 Şubat ama artık yapasım hiç kalmadı olsa erkende çıkardı yazıyor biraz okudum

Tebrik ederim canım baya erken yumurtlamışsın galiba batın benden sonraydı sağlıkla ilerlesin inşallah
Pcos yüzünden dengesizdi. Ovulasyon testleri ile takip ettim ama biz yine de boş geçmemeye çalıştık. Teşekkür ederim, amin canım. :KK68: Darısı herkesin başına inşallah. 20 Şubat yazıyor Bat için uygulamada ancak geçen ay 1 gün erken geldi Duphaston sayesinde ve hala kullanıyorum o yüzden 19 Şubat Bat.

Ben de aynı mantıkla 14 yazdım ama 11 inde oldum dün yani)) bu ay da nasip değilmiş .bu iğne etkisiydi demekki tam yerleşme denecek zamanda aşırı bel ağrım vardı 2 3 gün ondan ötürü ilk kez bir umutlanmıştım ama elimde patladı yine😒 bu ay ne yapçam ya da bişey yapçam mı henüz bilmiyorum karar vermedim hevesim de kalmadı zaten artık
Geldi mi canım senin

Canım hamilesin galiba hayırlı olsun
Sağol kuzum. Valla inşallah öyledir. Predictor ile test yaptım çizgi çıktı. Yarın sabah tekrar yapıcam test predictor ile, bakalım. Yine çizgi çıakrsa diğer günler kaset test ile takibini yapıcam koyuluğun.

Sağol kuzum. Valla inşallah öyledir. Predictor ile test yaptım çizgi çıktı. Yarın sabah tekrar yapıcam test predictor ile, bakalım. Yine çizgi çıakrsa diğer günler kaset test ile takibini yapıcam koyuluğun.
İnşallah vardır canım yaa bata daha var galiba senin anladığım kadarıyla darısı bizlerin başına az kaldı günler geçmiyor artık

X