2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

ZTen gebelik testi aşmayı planlamıyorum canımda görünce paylaşmak istedim , gebelik testleri bş garip yanlışlık veren çok var
Aynen cnm ya o yüzden en iyisi bekleyip zamanında test yapmak bende bu ay asla erken test yapmayı düşünmüyorum boşuna umut veriyor sonra üzülüyor insan

Aslında önceden ben beklerdim ya gününde test yapardım yada 1 gün 2 gün gecikince yapardım burada yazıları falan okuyunca gaza geliyorum bu ay ilk defa bu kadar erken yaptım ama bi daha yapmicam söz verdim kendime yumurtlamadan en erken belki 12 gün sonra yaparım bakalım 🥰🤗

Aslında önceden ben beklerdim ya gününde test yapardım yada 1 gün 2 gün gecikince yapardım burada yazıları falan okuyunca gaza geliyorum bu ay ilk defa bu kadar erken yaptım ama bi daha yapmicam söz verdim kendime yumurtlamadan en erken belki 12 gün sonra yaparım bakalım 🥰🤗
Öyle öyle bende pikten 14 gün sonra yapmayı düşünüyorum :) gelmeZse eğer o gün ertesi günü yapıcam, eğer bu ay gelmeseydi yarın yapacaktım,

Kızlar mevsimsel geçiş regl yoğunluğunu etkiler mi? Geçtiğimiz ay gecikmiştim çok yoğundu ama onu gecikmeye bağladığım için normal karşıladım. Bu ay da sadece 3 gün sürdü. Bugün belli belirsiz az bişey geldi

Kızlar mevsimsel geçiş regl yoğunluğunu etkiler mi? Geçtiğimiz ay gecikmiştim çok yoğundu ama onu gecikmeye bağladığım için normal karşıladım. Bu ay da sadece 3 gün sürdü. Bugün belli belirsiz az bişey geldi
Etkiler etkiler her şey etkiliyor mübarek hastalık yedik içtik ilaç ağrı kesici takviyeler stres :kızgın:

X