2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Bu günler klomen kullandığından itibaren saydığın günler mi çatlatma iğnesinden sonra mı
Klomen bittikten sonraki günler canim çatlama iğnesi olmadım sadece klomen ve innofoljc kullandim

Klomen bittikten sonraki günler canim çatlama iğnesi olmadım sadece klomen ve innofoljc kullandim
Klomenden sonra diye sayılmaz canım ama ya döngün diye say 13 15. gün diye ya da iğne olsaydın iğneden sonraki 13. 15 şeklinde olmalı ki bakış açın kolaylaşsın ya da herkesle uysun ki kıyaslama yapabilesin diye.bugünleri sık ya da bir boş bir dolu değerlendirmelisin. Ayrıca bugünlerde zaten yumurta takibine gitmen gerekiyordu çatlayıp çatlamadığını iğneye gerek olup olmadığını doktorun alttan ultrasona bakarak söylemesi gerekiyordu. Bak benim iğneye rağmen bir tanesi kiste dönüştü. İki ayım çöp oldu.mutlaka doktor kontrolünde olmalı. Yumurtalar ekstra uyarıldığı için bir çok kere pik görmen normal

sevayd sevayd canım topipin hayırlı olsun, önce sana kuzunun sonrada bizlere getirsin 🤲🤲 benim kafam çok karışık bebek konusunda dener miyim denemez miyim bilmiyorum. Adetim tam anlamıyla dün başladı. Ama bir haftadır kahve lekelenmem vardı. Perşembeden beri de ara ara kan şeklinde lekelenmelerim var. Neyi baz alacağım, bilemedim. Beni de listeye ekle cano ama tarih veremiyorum. Doktora sorayim, düzenleri inşallah 🙃🙃

sevayd sevayd canım topipin hayırlı olsun, önce sana kuzunun sonrada bizlere getirsin 🤲🤲 benim kafam çok karışık bebek konusunda dener miyim denemez miyim bilmiyorum. Adetim tam anlamıyla dün başladı. Ama bir haftadır kahve lekelenmem vardı. Perşembeden beri de ara ara kan şeklinde lekelenmelerim var. Neyi baz alacağım, bilemedim. Beni de listeye ekle cano ama tarih veremiyorum. Doktora sorayim, düzenleri inşallah 🙃🙃
Canımsın , hepimize hayırlı olur inşalllah . Önce senin sağlığın yerine gelsin canım gerisi de gelir Allah ın izniyle . Ne desek boş çok üzüldüm inşallah bir an önce yeri dolar canım. Kalbini karartma sakın hayırlısıyla sağlıkla zamanında gelecek inşallah çok bekletmeden ❤️❤️❤️

Yarar bence , çünkü tarçın muhtemelen balın şekerini tölere etmek içindir kolesterol hastalarına ya da diyabet hastalarına önerilir ya şekerin kanda durmasını engelliyor. Şeker hastalığın yoksa problem olmaz asıl amaç çörek otu orda
Hayır şeker rahatsızlığım yok o şekilde başladım ben inşallah .şuan adetin ikinci gunundeyim bu ay nasip olur insallah

Geldi bu sabah kuzummm 😔 tam beklediğim gün 8 Ocak gelemeseydi pazartesi umudum olacaktı tam Yumrtlama pik gününden 14. Gün hep hasta oluyorum ben, önünüze bakacağız şükür ki regli olmakta bir nimet Elhamdulillah 🤲
Aynennn öyle kuzum moral bozmak yok yola devam daha iyi hazirlanip dualarla sabirla istikrarla yola devamm 🤲🥰♥️♥️♥️

kızlar trendyoldan bir şeyler bakayım dedim önüme bu reklam çıktı :) bu kadar haftası haftasına bilen test mi var ilk defa gördüm ben :)
0C8B4B1F-3C78-4005-81BF-01EFAD9289A3.png

Bu modeli farklı olabilir ama aynı marka için bikaç kişi yanılttı demişti erken gebelik testine
İnşallah kurtuluruz şunlardan bir an önce :kızgın:
ZTen gebelik testi aşmayı planlamıyorum canımda görünce paylaşmak istedim , gebelik testleri bş garip yanlışlık veren çok var

X