2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Benimde yaşım 34 Amh 9 ay önce 1.36 göstermişti ama bir güzel doktor var..o bana iyi dedi çokta sınırda diğil ve ben hamile kaldım gelişmedi çocuk..o doktordan sonra ama başkalarına gitdim..Amh bakmadan bana hemen tüp bebek diyorlar..o kadar dediler şimdi tüp bebeğe gidicem.

Canim çok kötüler cidden kötüler nasıl ağladım anlatamam yazıklar olsun daha da gitmem ona

Kızlar 34 yaşa hemen aşılama, tüp bebek yapalım diyen doktor ben gidince bna kimbilir ne der?

Bn gecen ay kimyasal geçirdim.
Benden rahim filmi istenir mi?
(sonuçta gebe kalabılmişım tuplerım açık)
Bna ne dicek nasıl Bi tedavi uygulayacak çok merak edıyorum (yaş 39)

Canim çok kötüler cidden kötüler nasıl ağladım anlatamam yazıklar olsun daha da gitmem ona
Sen boş ver zamanında bende çok ağladım her sözlerine..sonra gördüm 1 altında olanlarda hamile kalıyor..kimi kendisi kimisi aşılamayla kimisi tüp bebekle..ben bir kız tanıyorum Amh 5 üstünde ama tüp bebek yaptı senelerdi kalmadı..yani bu kısmet işi..

Eki Görüntüle 3205421 Kullanan var mı acaba ? İlişkiden 5 gün sonra diyo ama ne kadar doğru. Biraz erken ama yapmamak için zor tutuyorum kendimi 🙁
Yalan bunlar palavra
Paranıza yazıkk
Sabredin, acele etmeyin, zaten Hersey olacagına varıyor,
Gebeliği erkn öğrenmek iyi bişey değil, stresli..
Hep söylüyorum, yasadım soyluyorum
Erken test yapmayın, sabredin..

Korkma canım yerleştikten sonra zaten önce kana geçiyor sonra idrara geçiyor günümüze daha 5 gün var
Ya bilmiyorum umudum gitti böyle görünce 😔 adet ağrısı gibi alt karnimda hafif ağrılar var geliyor sanırım yavaş yavaş 😔

Sen boş ver zamanında bende çok ağladım her sözlerine..sonra gördüm 1 altında olanlarda hamile kalıyor..kimi kendisi kimisi aşılamayla kimisi tüp bebekle..ben bir kız tanıyorum Amh 5 üstünde ama tüp bebek yaptı senelerdi kalmadı..yani bu kısmet işi..
Aynen öyle nasibimizde varsa bizi bulacak. Rahim filmi çektirdin mi sen. Çektirsem mi emin olamadım buna veya baskasina

Kızlar regl oldum gece bu ayi atlamayalım dedim istediğim Dr da yer yoktu ismini duyduğum bir dr dan randevu aldım. Alttan muayene etti. 6 senede hiç hamile kalmamışsin millet sürtünme ile üstüne boşalarak hamile kalıyor rahim iyi duruyor ama sağda 3 solda 2 dedi o ne dedim yumurta dedi yumurta rezervinin az kesin amh çok düşük hemen rahim filmi çekelim bayıltarak peşine aşılama tüp bebek vakit kaybetmemen lazım dedi. Nasıl agliyorum. Amh kan testi istedi. Kanımı alamadılar ağlamaktan bebek hortumu ile aldilar. Neyse değerim çıktı 2.26. Whatsapp tan yazdım Dr a . İstediğimiz bir değerde cikmis. Ben yaşından dolayı acele edelim diye öyle söyledim dedi. Rahim filmini çekelim dedi.
Canım ağlama üzülme lütfen, ne güzel doktora gidip kontrollerini yaptırıyorsun. En önemlisi İşinde bilgili doktor, doğru tespit ve tedavi🙏🏼
Olacak Allahın izniyle. 🤲🏻

Gynoseed sipariş verdim 1 saat önce kargoya da vermisler hemen

Canım ağlama üzülme lütfen, ne güzel doktora gidip kontrollerini yaptırıyorsun. En önemlisi İşinde bilgili doktor, doğru tespit ve tedavi🙏🏼
Olacak Allahın izniyle. 🤲🏻

Istedigim doktor çok vicdanlı ve başarılı güler yüzlü ama maalesef yer bulamadım.daha ondan başkasına gitmem canım. Amh 2.26 çıktı 34 yaşındayım tamam harika değil ama çokta kötü değil yani bana 1 in çok altında çıkar dedi

Istedigim doktor çok vicdanlı ve başarılı güler yüzlü ama maalesef yer bulamadım.daha ondan başkasına gitmem canım. Amh 2.26 çıktı 34 yaşındayım tamam harika değil ama çokta kötü değil yani bana 1 in çok altında çıkar dedi
Canım kötü değil gayet iyi. 34 yaşta geç değil bende 2 ay sonra 32 oluyorum. Takılma kendi doktorunu bırakma tabiki başka doktorlarında görüşünü al ama aynen seni rahatlatan içine sinen istediğin doktorunla devam et o sana zaten en iyi tedaviyi uygulayacaktır. Yada seni yönlendirecektir🙏🏼

Canım kötü değil gayet iyi. 34 yaşta geç değil bende 2 ay sonra 32 oluyorum. Takılma kendi doktorunu bırakma tabiki başka doktorlarında görüşünü al ama aynen seni rahatlatan içine sinen istediğin doktorunla devam et o sana zaten en iyi tedaviyi uygulayacaktır. Yada seni yönlendirecektir🙏🏼
Allah razı olsun canım valla rahatladım.

X