2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Deprem bölgesinde yaşayan haber alamadığımız kızlardan var mı kızlar merak ediyorum inşallah iyilerdir

Yok canım maalesef en son salı girmiş görünüyor profilinde hiç o gün yazdı mı bişey hatırlamıyorum
İnşallah iyidir
Sen nasılsın iyi misiniz
Çok şükür iyiyiz canım, İstanbula ailemin yanına geldik. Rabbim bir daha böyle bir acı hiçbşr ülkeye ve hiçbir nesle yaşatmasın. Çok kötüydü kızlar ikisini de evde yaşadık, Rabbim koruda resmen🤲

Çok şükür iyiyiz canım, İstanbula ailemin yanına geldik. Rabbim bir daha böyle bir acı hiçbşr ülkeye ve hiçbir nesle yaşatmasın. Çok kötüydü kızlar ikisini de evde yaşadık, Rabbim koruda resmen🤲
Canım görüntüler bizi perişan ediyor hala sizi hayal bile edemeyiz Allah korusun bir daha yaşatmasın hiç kimseye @safransarı da iyidir inşallah
Allah rahmet eylesin ölenlere kalanlara sağlık sabır kolaylık versin inşallah 🤲🤲

Canım görüntüler bizi perişan ediyor hala sizi hayal bile edemeyiz Allah korusun bir daha yaşatmasın hiç kimseye @safransarı da iyidir inşallah
Allah rahmet eylesin ölenlere kalanlara sağlık sabır kolaylık versin inşallah 🤲🤲
Canımm rabbim yar ve yardımcınız olsun benim annem ablam eniştem 2 yigenim Antep’te zor kurtuldular çok çok kötü her yer daha gelemediler yanıma çok zor çok delirdik burada 😣😣😣

Öyle tabi canım artık akışına bırakmak lazım bu ay o kadar gerildim ki yüzümü sivilce bastı 🤦🏼‍♀️
Aynen öyle canım akışına bırakmak lazım belki de
Onlarca planları hayalleri geçmişleri olan insanlar bir çırpıda ne hallere geldi bir dakikada bir gecede.
Allah hakkımızda hayırlsını versin ölümün bile..

Aynen öyle canım akışına bırakmak lazım belki de
Onlarca planları hayalleri geçmişleri olan insanlar bir çırpıda ne hallere geldi bir dakikada bir gecede.
Allah hakkımızda hayırlsını versin ölümün bile..
Naptın canım test yaptın mı

Klomen kullanmıştın dimi kac gun var regliye her evde oluyor tartışmalar hele şu aralar herkes gergin herkes uzgun
Kullandım kuzum 30 Ocak iğne oldum değerlendirdik benim çabalarımla sürekli evde tartışma dün sinir krizi geçirdim resmen olurmu o mucize bunca sıkıntının arasında buna sebeb olanları Allah’a havale ediyorum şu cuma günü

Cok sukur kuzum Rabbım korumus evınızde hasar varmı

Ateşim düştü canım yapmadım o yüzden bugün yarın gelir adetim hiç şaşmaz sağolsun
Sende nasıl durumlar
14 şubat değil miydi canım senin gelmediği sürece ümidini kaybetmek yok ben salı günü yapacam 15 şubat zatn dün aşağı tarafa iğne batıyor gibi ağrılar girdi şimdi yok beyazakıntı geliyor

Kizlar gunaydin simdi ciktim doktordan keseyi gorduk. Cok kucuk daha hersey olmasi gerektigi gibi ayin 21 inde gene gidecegim ☺️ tahlil yapmadi ekstradan aspirin kullanmami istedi
Oyy maşallah inşallah hep güzel ilerler canım çok sevindim

X