2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

adete ne kadar var, testı yaptıgınzda kac gun vardı
Canım benim ilk test yaptığımda adetimi 2 gün geçmişti belirtiler olunca test yaptım pozitif çıktı hemen doktora gittim kan verdim 11,69 ile öğrendim doktor 1 hafta sonra tekrar kan ver dedi dün yaptığım gebelik testi kopkoyu oldu bir öncekinden daha koyu fotoğrafları atarım şimdi suan gecikmenin 5. Günündeyim ben sadece beta çok düşük diye korktum :KK43:

Eklentiler

• A197390B-70B4-45B0-8614-7449CB6ADD62.jpeg
    A197390B-70B4-45B0-8614-7449CB6ADD62.jpeg
    43,6 KB · Görüntüleme: 92
  • D6EC30CD-4030-4275-B475-81E4A43F62E7.jpeg
    D6EC30CD-4030-4275-B475-81E4A43F62E7.jpeg
    37,4 KB · Görüntüleme: 92
kızlarr bugün 11 gün ovitrellede.dün bi test yaptım silik çıktı,sabah da yaptım o da silik.göğüslerime dokunamıyorum ta koltuk altlarıma doğru uzanıyor ağrı hassasiyet.sürekli su gibi akıntı var.11 gün pozitif iğneden midir acaba akşam yine yapacağım.adete 6 gün var benim 32 günde bir oluyor
Su gibi akıntıyı kimde duyduysam gebeliğe çıktı canım hatırladığım kadarıyla inşallah pozitif devam eder inşallah iğne etkisi değildir teste devam et bakalım

Canım benim ilk test yaptığımda adetimi 2 gün geçmişti belirtiler olunca test yaptım pozitif çıktı hemen doktora gittim kan verdim 11,69 ile öğrendim doktor 1 hafta sonra tekrar kan ver dedi dün yaptığım gebelik testi kopkoyu oldu bir öncekinden daha koyu fotoğrafları atarım şimdi suan gecikmenin 5. Günündeyim ben sadece beta çok düşük diye korktum :KK43:
geç döllenme olabilir canım belki. erken gebelik testleri 10un üzerini tespit edebilio sen silik görüp test vermişssin . 11 le tescillenmiş oluo. kaset testinde de belirgin hale geldiğine göre artmıştır o beta bence. zaten artışı önemli. inşallah düzenli artar. hayırlı olsun:)

geç döllenme olabilir canım belki. erken gebelik testleri 10un üzerini tespit edebilio sen silik görüp test vermişssin . 11 le tescillenmiş oluo. kaset testinde de belirgin hale geldiğine göre artmıştır o beta bence. zaten artışı önemli. inşallah düzenli artar. hayırlı olsun:)
Allah razı olsun canım rabbim kimseye aratmasın ben 9 ay denedim çok şükür Allah’ıma nasip etti umarım her şey güzel olur sağlıklı bir gebelik hayırlı bir evlat nasip eder Allahım ben ve benim gibi isteyen nicelerine inşallah 🙏🏼 kimsenin kucağı boş kalmasın sağlıklı hayırlı evlatlar nasip olsun çok garip bir duyguymuş gerçekten rabbim hayırlısını nasip etsin cümlemize

Evimiz yıkıldı canım ama canımız sağ çok şükür siz nasılsınız sende Malatya'daydın hatırladığım kadarıyla
Evet canım biz melid otelin yanındaydık. Fahrikayahan girişindeydik. Ben çocuklara uçakla İstanbula geldim. Eşim Kayınvaldem kayınpederim yolda araba ile geliyorlar. Rabbim bir daha yaşatmasın🤲sahadakilere enkaz altındakiler rabbim yardımm etsin🤲

Evet canım biz melid otelin yanındaydık. Fahrikayahan girişindeydik. Ben çocuklara uçakla İstanbula geldim. Eşim Kayınvaldem kayınpederim yolda araba ile geliyorlar. Rabbim bir daha yaşatmasın🤲sahadakilere enkaz altındakiler rabbim yardımm etsin🤲
Rabbim bize bidaha aynı acıları yaşatmasın çok ama çok zor zamanlardan geçiyoruz

Evimiz yıkıldı canım ama canımız sağ çok şükür siz nasılsınız sende Malatya'daydın hatırladığım kadarıyla
Canım kıyameti yaşadınız gerçekten orda.. Allah yardımcınız olsun.. 5 gündür yediğimden içtiğimden uyudugum yataktan utanıyorum gerçekten. felaketi siz yaşadınız ama imtihan hepimizin imtihanı. elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz ama ne yapsak eksik kalıyor sanki

Bugün çok mutluyum, çok şükür. Geçen gün gelen beyazlı kırmızılı lekeden sonra adet olacağım sanmıştım açıkçası. Dün akşam eşimle eczane kapanmadan test aldım adet olmazsam yaparım diye.
hayırlı olsun kac gün gecti adetin belirtin oldumu

Rabbim bize bidaha aynı acıları yaşatmasın çok ama çok zor zamanlardan geçiyoruz
Canlarım Allah yardımcınız olsun kim ne dese boş tesellisi yok
Artık üzüntüden ziyade öfke duymaya başladım hele minnoş minnoş kedi köpek paylaşanlara daha da uyuz olmaya başladım toplu mezarları kefensiz dizi dizi yatan kimliği bile belli olmayan ölüler kayıplar yokmuş gibi davrananlardan nefret ediyorum artık insanlığımdan utanıyorum

Bugün çok mutluyum, çok şükür. Geçen gün gelen beyazlı kırmızılı lekeden sonra adet olacağım sanmıştım açıkçası. Dün akşam eşimle eczane kapanmadan test aldım adet olmazsam yaparım diye.
Hayırlı olsun canım sağlıkla devam etsin inşallah 🤲

X