2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

İstemiyorumki annesi ve kendisi istiy bana baskı yanıyor yasmin kullandım gizliden kızdı şimdi tekrar kullanmaya Karar verdim istemiyorum
Eğer çocuk istiyorsa önce ailesine sahip çıkmayı bilecek. Sana ve kızlarına düzgün davranacak.bu şartlarda ne demek eve almamak. Bir de annesine çanak tutuyor. En iyisini yapıyorsun korunmakla

Devakus Devakus zabann korunde haberını beklıyorum , bu arada benım cok fazla bas donmem ve buna baglı ıcımın bulanması basladı ☺️ Sende varmı bısey gercı benım daha yenı basladı bugun dıyebılırım 💜

Yaşayan ölüyüz canım. Tanıdıklarımız enkaz altında. Ölen yakınımız var. Ailem eve giremiyor evimiz çatlak hasarlı. İnsanların yardım çığlıkları. Psikoloji kalmadı. Her şeye ağlar oldum
Cok geçmiş olsun Allah herkesin yardımcısı olsun 🙏

Yaşayan ölüyüz canım. Tanıdıklarımız enkaz altında. Ölen yakınımız var. Ailem eve giremiyor evimiz çatlak hasarlı. İnsanların yardım çığlıkları. Psikoloji kalmadı. Her şeye ağlar oldum
allah yardimciniz olsun dualarimiz sizinls 🙌😔

Rabbim yardımcınız olsun duamız hep orası için 😞🤲

Kızlar maalesef iyi haberle gelemedim... 5+4üm ama betam sağlıklı artmıyor kese bile görünmedi 1000lere gelemedi doktor kese de görmedi rahim içi kalın dış gebelik olmayabilir ama sağlıksız gebelik kürtaj dedi :KK43: ilaçla mı kürtajla mı düşürtmeliyim yardım edin lütfen acil karar lazım ptesi iş başı yapmadan... siz ne yaptınız başına gelen var mı, benim ilk gebeliğimdi kürtaj sakıncalı olur mu rahiö düzenini etkiler mi hamileliği zorlaştırır mı kafamda çok soru var:KK43:
Kaç haftalık canım Betahcg kaçtı

X