2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Aynı ben bir el fenerim var kör edici cinsten canım eğer yerleşme kanamasoysa bildiğim kadarıyla kanamadan 5-6 gün sonra testte çıkıyor
yavrum hiç bilmiyorum inanki kafam karmakarışık beynimi dinlemek için kendimi temizliğe verdim deli gibi temizlik yapıyorum evde kafam dağılsın diye.. çalışıyorum bi de tüm gün düşün.. gece 12 de süpürge elimde evi süpürüyodum eşim geldi dedi artık sen iyice kafayı yedin ona söylemedim.. regl oldum dedim sanıyor ki onun hırçınlığı gerçekten de ilk gün leke gelince oldum sandım ne bileyim sonrada gerçeği demedim.. hala hastayım zannediyor beni :) 3.günüm gecikmede artık bilmiyorum ne olur bir hafta daha gelmezse doktora gidicem canım

Görürsün canım da hiç mi nisana kadar gidebileceğin bir şekil yok başka bir bahane ağrı ile falan da mı gidemezsin dahiliye tarzı bişey mesela

Görürsün canım da hiç mi nisana kadar gidebileceğin bir şekil yok başka bir bahane ağrı ile falan da mı gidemezsin dahiliye tarzı bişey mesela
Yok canım o kadar Farklı ki Tiroit hastası olduğum için 3 ayda bir kontrole gidiyorum bugün randevum vardı kan verecektim söyledim bunda çıkar mı dedim hayır dediler e peki bakamaz mısınız ona da dedim hem doktor hem hemşireler buna biz bakamıyoruz sadece jınekolog bu testi yapabılır dedi

Kızlar selam 21 Ocak yumurtlama günümdü değerlendirildi
İlk beta 102
Sonraki 186
3 gün sonra 578
4 gün sonra 4338 bugün doktor muayene etti keseyi göremedi . Çok korkuyorum dış gebelik olabilir dedi

Kızlar ikidir kanamalı akıntı görüyorum galiba adet olucam zaten bat yarın

İlk beta 102
Sonraki 186
3 gün sonra 578
4 gün sonra 4338 bugün doktor muayene etti keseyi göremedi . Çok korkuyorum dış gebelik olabilir dedi
Neye dayanarak öyle dedi canım

İlk beta 102
Sonraki 186
3 gün sonra 578
Allah korusun inşallah normal gebeliktir başka doktora görün

Gorebılırsın tabıkı canım yurtdısındakı kadınları goruyorum ben 25 gunlerıne kadar test yapıyolar demekkı ondanmıs. bende daha doktora gıdemedım kan verdım tabıkı ama doktora gıdemedım oyuzden testle baktım bende

İlk beta 102
Sonraki 186
3 gün sonra 578
makınesı eskı olabılır, kılonu bılmıyorum ama kılodan olabılır, bazen 2.5 3 kat bıle artabılıyor ben burda gordum.Hatta pozıtıf bırı benımkı herhalde gunde ıkı kat artıyor nasıl bu kadar hızlı yukselmıs demıstı kan sonucları ıcın mutlaka baska bır doktora gorun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…