2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Gorebılırsın tabıkı canım yurtdısındakı kadınları goruyorum ben 25 gunlerıne kadar test yapıyolar demekkı ondanmıs. bende daha doktora gıdemedım kan verdım tabıkı ama doktora gıdemedım oyuzden testle baktım bende
Ya çok şükür bari öyle anlayayım 3 gündür yapıyorum her yapmam da daha koyu görüyorum elhamdulillah ,inşallah en kısa sürede sen de gidersin Rabbim sağlıklı gebelik nasip etsin , iyisiniz dimi

makınesı eskı olabılır, kılonu bılmıyorum ama kılodan olabılır, bazen 2.5 3 kat bıle artabılıyor ben burda gordum.Hatta pozıtıf bırı benımkı herhalde gunde ıkı kat artıyor nasıl bu kadar hızlı yukselmıs demıstı kan sonucları ıcın mutlaka baska bır doktora gorun
İnşallah görmüyordur çok üzüldüm bugün

Kızlar bende klomen kullanmıştım adetimin 11.günü sağda iki tane 11 ve 13 mm soldada ufak ufak yumurtam vardı doktorum geçen aya göre daha iyi dedi cumartesi yine çagırdı pazar çatlatırız dedi bide estrofem verdi günde 6 tane bunu neden verdi acaba

görünmesi gerekir canım ama belki o doktor görememiştir. vajinal mı baktı karından mı?
Karnımdan baktı sadece ve 4 haftalık gebe falan değilsin sen dedi ama hesabıma göre de 4 haftaya yakın . Beta da normalden az artıyor 😢 ilk beta ile son beta arasında 9 gün var . 102-4338 😢😢😢

Ya çok şükür bari öyle anlayayım 3 gündür yapıyorum her yapmam da daha koyu görüyorum elhamdulillah ,inşallah en kısa sürede sen de gidersin Rabbim sağlıklı gebelik nasip etsin , iyisiniz dimi
Kasık agrım cok oluyo normal dıyıp beklıyorum sımdılık 🤗 randevu bulurum en kısa surede inşallahhh

Karnımdan baktı sadece ve 4 haftalık gebe falan değilsin sen dedi ama hesabıma göre de 4 haftaya yakın . Beta da normalden az artıyor 😢 ilk beta ile son beta arasında 9 gün var . 102-4338 😢😢😢
Nasıl az , %60 artsa bıle 9 gunde 1070 cıkar. 2 katı artsa 3264 cıkar

artış bana az gibi gelmedi canım. iyi sanki. son adet tarihi ne zamandı? bir de başka bir doktora görün bence

Kızlar bende klomen kullanmıştım adetimin 11.günü sağda iki tane 11 ve 13 mm soldada ufak ufak yumurtam vardı doktorum geçen aya göre daha iyi dedi cumartesi yine çagırdı pazar çatlatırız dedi bide estrofem verdi günde 6 tane bunu neden verdi acaba
içinde kaç tane var estrofem rahim kalınlaşması için diye biliyorum

Kızlar elim ayağım titriyor, şaka gibi bir şeymiş bu duygu🥺❤️
Eki Görüntüle 3204242
Sizin erken gebelik testi baya silik cikartti dimi yanlış mı hatırlıyorum kasetler daha iyi sanırım test konusunda demmkki hayırlı uğurlu olsun rabbom hayırlı ömürler nasip etsin bebeğine hamilelerin duasi kabul olur kızlar bu zor günlerde bol bol dua edin depremdeki kardeslerimize 🤲🏻

Kızlar selam 21 Ocak yumurtlama günümdü değerlendirildi
İlk beta 102
Sonraki 186
3 gün sonra 578
4 gün sonra 4338 bugün doktor muayene etti keseyi göremedi . Çok korkuyorum dış gebelik olabilir dedi 😢
Ben ilk gebeliğin 3 bin kusurle öğrendim kese filan yoktu 1 hafta sonra gördüm keseyi bence bu karın yapısıyla da alakalı olabilir ya diğer gebeligimde 6+5 de ancak gördük keseyi 7 haftayı gecincede kalp atisi duyuldu

Kızlar selam 21 Ocak yumurtlama günümdü değerlendirildi
İlk beta 102
Sonraki 186
3 gün sonra 578
4 gün sonra 4338 bugün doktor muayene etti keseyi göremedi . Çok korkuyorum dış gebelik olabilir dedi 😢
Canim kese 5bucuk haftadan itibaren gorunebilirmis.
Banada 6bucukda rdvu verdi suan 4+4

X