2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Duzenli kullanim çok onemli her ay yumurtlama olmaz ilk ay gormediniz ama 2. ay gordunuz 3. ayda zaten dongunuzun kisalmasindan anlarsiniz 2 hamilelikte de en son dongum normal donguden kisaydi rahim gebelige hazirlandigi icin
aa öylemi oluyor ne kadar döngün benm genelde 24 26

aa öylemi oluyor ne kadar döngün benm genelde 24 26
30 -31 Ekimde 20 haftalik erken dogum yaptim ilk adetimi 41. gun de 2.yi 38. gunde 3. adeti 31 de gordum tabi bu surecte c life kullandim arada dengesizlik dogumdan kaynakli bence iyi adet bile gormusum o yuzden bu ay Allah nasip ederse gebelik bekliyorum.

he sen daha cok mu cıkar demek ıstedın ben anlamamısım bencede daha cok bıle cıkar mınumum benım dedıgımde saglıkla buyusun de ınsallah
Aslında ben yalnış yazmışım canım..evet çok çıkar bence..ama değerler önemli diğil bu kadar yüksek çıkınca bende kucağıma bile alamadım..şimdi diyorum çoz az değerle öğreneyim yeterki sağlıkla ilerlesin

Etkisi oldu mu hormonlarına peki çok soru soruyirum ama kusura bakma cnm
Estağfirullah canim yardimci olmak isterim, hormonlarim dengesizdi progestan dusuktu yani yumurtlama olmuyordu troid hormonu 5'den assagiya dusmuyordu bu dengesizlik adet dongumunde uzun olmasina sebep kullanmadan once 35 40 gune cikan döngulerim oluyordu.

Kızlar bende hiç yazamadım 15 tatilinde misafirlerim vardı giremedim hiç hamile olanları tebrik ederim benimde bat 6 şubattı ama adet olmadım hiç testte yapmadım umudum yok diye kasıklarım agrıyor geçiyor geri anlamadım

Kesınlıkle haklısın kuzum onemlı olan degerın saglıkla artması kac çıktığından zıyade

Eklentiler

• AFB2BC57-6B46-4D74-9A7A-591215738535.jpeg
    135,6 KB · Görüntüleme: 47
Aynı ben bir el fenerim var kör edici cinsten canım eğer yerleşme kanamasoysa bildiğim kadarıyla kanamadan 5-6 gün sonra testte çıkıyor

Kızlar ben doktora gidemiyorum burda doktorlar yeni hasta almıyorlarmış dolularmıs hep bizim de Almancamız yok alman doktora gidemiyoruz hoş onlar da doluyuz diyorlar en erken nisana gördüm randevu , ben doktor bulana kadar düzenli test yapsam çizgi koyulaşmasana göre artışı görebilir miyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…