2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Aynen öyle canım ve sabahtan beri videoları izliyorum maalesefki yıkılan bnaların çoğu altı dükkan banka tarzı şeyler olanlar altları dükkan yapmak için kolon kesiyorlar dayanıksızlaşıyor haliyle yarısından çoğu öyle. Yazık bu kadar ucuz olmamalı canımız, emniyetimiz. Üstelik daha gerçek sayılar da değildir daha çok çıkacak ölü sayısı (

cok haklısın kuzum gercekten oyle

ovitrellenin 6. günü test yaptım negatif çıkmıştı ama 15-20 dakika sonra çıktı canlar ikinci çizgi.şimdi onu referans alarak azalmasını takip edeceğim dimi.sonra geri koyulaşmaya başlarsa tamamdır :)

bu arada iki gündür çok akıntım var,yumurta gibi değil bi beyaz krem gibi oldu sonrakiler de su gibi ama sürekli ıslak çamaşırım iki gündür.geç yumurtlamadan umutluyum inşallah.ilaç işe yaramazsa oluruna bırakacağım yıprandım.

İçim yandı içim. Bizim bir akrabanın 10 yaşındaki kızını kaybettik malesef kocası da yaralıymış dualarınızı bekliyoruz

Teşekkür ederim, bizim herseyimiz yeni yapildi normal cikti hersey

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…