2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Senin ne zaman canım bat belirti önemli değil bence düşünüyorum da ben diğer çocuklarımda hiç belirti yaşamadım adet olmayınca kan vermiştim
Normalde 6 Şubatti. Ovu testi yaptım bu ay 1inde çatlama gordum. 15 şubata kaydı bat. Ama sanki yarın olacakmışım gibi belirtiler. Geçen ay battan bir gün önce bayağı bir beyaz kremsi akinti gelmişti hissettim bayağı. Dun de aynı şekilde hissettirecek kadar geldi. Ama Reglde de aynı seyler olduğu için umutlanmak istemiyorum açıkçası

Belli olmaz canım sen içini ferah tut adet belirtisi yaşayıp hamile olanları o yüzden rahat ol

O kremsi akıntı dün bende de geldi mesela bnm adetime daha var

İnşallah hamileliktendir ya

Evet benim de var işte o yüzden bı şüphelendim acaba yarın mi olcam diye ama ovulasyon testine göre de 15inde olmam gerek
Yumurta yeni çatladı ise olmazsın canım en erken 12 şubatta olursun benimde geç çatladı yumurta döngümün 28. Gününde çatladı yani 21 ocakta. 1 şubatta adet oldum

Evet benim de var işte o yüzden bı şüphelendim acaba yarın mi olcam diye ama ovulasyon testine göre de 15inde olmam gerek
Hamileliğin en erken belirtilerinden biri vajinal akıntının artmasıdır ve bu hamilelik boyunca devam eder. Lökore olarak bilinen normal vajinal akıntı ince, berrak veya süt beyazı ve hafif kokuludur. Vajinal akıntıdaki değişiklikler, gebe kaldıktan bir ila iki hafta sonra, hatta adet gecikmesi yaşamadan önce başlayabilir. Hamileliğiniz ilerledikçe, bu akıntı genellikle daha belirgin hale gelir ve en çok hamileliğinizin sonunda ortaya çıkar. Hamilelikte akıntıyı önlemek için tampon kullanmaktan kaçınmanız gerekir.

Kızlar test yaparken sıvı alımında ne kadar önemli acaba ya
Pik günleri cok etkilemiyor anında cıkıyor zaten pik. Ama koyulaşma takibi için sıvı alımı 2 saat önemli yumurtlamaya yaklaştığımızı bilmek açısından

Kızlar sperm test sonucu dan anlayan varmı aramızda.karlıdında değer aralıkları var onları anladım.Ama bazılarının karşında bişey yazmıyor özelden atayım anlayan varmı
Ben azıcık yorumlayabilirim canım aynı sıkıntıdan muzdarip biri olarak at istersen

Kızlar bir şey sorabılır mıyım , yarın Bat günüm ilk defa hiç belirtim yok göğüslerim de hiç ağrı yok ve gebelik testi negatif hal böyle olunca bi de ovulasyon yapayım dedim iki gündür iki çizgi de koyu , akıntısız yumurtluyor olabılır mıyım ? Ay içinde de ilk defa sat dan bir hafta sonra kanamalı yumurtlama dönemi geçirdim sonra ondan bikaç gün sonra biraz akıntı oldu ve geçti şimdi kupkuruyum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…