2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Bat canım 2 şubat yarın son sat ise 2 Mart 28 gün canımda bu ay 1 şubattı aslında soğan içmiştim 1 gün gecikti yaz yinede inşallah bu ay olsun ya çok istiyorum
Yani 1 şubatta oldun dimi adet tamam yaxıyom o zaman 28 şubat diye inşallah bu ay birmefen haberini alacaksın canım inşallah erkek hem de

Kızlar sperm test sonucu dan anlayan varmı aramızda.karlıdında değer aralıkları var onları anladım.Ama bazılarının karşında bişey yazmıyor özelden atayım anlayan varmı

Yani 1 şubatta oldun dimi adet tamam yaxıyom o zaman 28 şubat diye inşallah bu ay birmefen haberini alacaksın canım inşallah erkek hem de
Yok canım 2 şubat oldum test yapmıştım 1 şubat negatifti soğan içtim geciktirdi bu ay 2 şubatta oldum canım yarın son inşallah ya sende hamiş olursun anneler grubunu açarsın

Maşallah sana yaa bi de umudum yok diyodun çoook sevindim canım benim sağlıkla büyüsün
Vallahi beklemiyordum yani siz cesaretlendirmeseniz test bile yapmayabilirdim çünkü üstüste değerlendiremedik biz de tek bir kere değerlendire bildik o yüzden çatlama da yoktu ilişki umudum o yüzden azdı canım amin kuzum benim inşallah sendende o güzel haberi bekliyorum kalbim seninle

Artık gelecek ay inşallah diyelim bana kuzucum Ama çok sevindim vallahi. Maşallah

Küçük bi mide hassasiyeti var canım bide alt karında bıçak batma hissi oluyor oda belirti değildir galiba
Bende de aynı şekilde sol kasığımda batma ve yanma var, bir de dün kremsi bir akıntım geldi. Geçen ay kremsi akıntım geldikten sonraki gün regl olmuştum. Belirtiler çok benziyor regl ile o yüzden ben de umutlanmak istemiyorum

Senin ne zaman canım bat belirti önemli değil bence düşünüyorum da ben diğer çocuklarımda hiç belirti yaşamadım adet olmayınca kan vermiştim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…