2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Kızlar bir şey sorabılır mıyım , yarın Bat günüm ilk defa hiç belirtim yok göğüslerim de hiç ağrı yok ve gebelik testi negatif hal böyle olunca bi de ovulasyon yapayım dedim iki gündür iki çizgi de koyu , akıntısız yumurtluyor olabılır mıyım ? Ay içinde de ilk defa sat dan bir hafta sonra kanamalı yumurtlama dönemi geçirdim sonra ondan bikaç gün sonra biraz akıntı oldu ve geçti şimdi kupkuruyum
Daha önce ovü testi yapmadın mı peki , yumurtlamanı görmedin mi yani bu döngüde ?
Yarın öbürgün tekrarla bence testlerini neyse çıkar ortaya. İnşallah gebeliğe işarettir

Yumurta yeni çatladı ise olmazsın canım en erken 12 şubatta olursun benimde geç çatladı yumurta döngümün 28. Gününde çatladı yani 21 ocakta. 1 şubatta adet oldum
Geçen ay da akıntı geldikten sonra adet olunca acaba mi dedim bir de ağrılarım oluyor belki de psikolojiktir ağrılar 🙄

Hamileliğin en erken belirtilerinden biri vajinal akıntının artmasıdır ve bu hamilelik boyunca devam eder. Lökore olarak bilinen normal vajinal akıntı ince, berrak veya süt beyazı ve hafif kokuludur. Vajinal akıntıdaki değişiklikler, gebe kaldıktan bir ila iki hafta sonra, hatta adet gecikmesi yaşamadan önce başlayabilir. Hamileliğiniz ilerledikçe, bu akıntı genellikle daha belirgin hale gelir ve en çok hamileliğinizin sonunda ortaya çıkar. Hamilelikte akıntıyı önlemek için tampon kullanmaktan kaçınmanız gerekir.
Yaaa inşallah hamileliktendir 🥺🙏

Daha önce ovü testi yapmadın mı peki , yumurtlamanı görmedin mi yani bu döngüde ?
Yarın öbürgün tekrarla bence testlerini neyse çıkar ortaya. İnşallah gebeliğe işarettir
Açıkçası bu konuda hiç bilgim yoktu sizin bu sohbetınızı takip ederek öğrendim 🥰sonra ovulasyon testi aldım ve bat a 4 gün kala yapmaya başladım ilk iki gün silikti son iki gündür de neredeyse aynı renkler
Adetim de hep düzenlidir çok çok bir iki gün nadiren oynar yumurtlama günü de mutlaka akıntım olur bu ay kendimden hiçbir şey anlamadım 😐

Ay bende şimdi her zamanki gaz sancısını gebeliğe yorsam mı diye kendimle savaşıyorum😂
Ya bende de çok gaz olmaya başladı 🙈 ama kendimi kaptirmamaya çalışıyorum kırmızıları görünce sonu hüsran olmasın diye 😅 inşallah hamileliktendir sancın🙏 grubu açtın ugur getirdin valla 🐞🌸

Geçen ay da akıntı geldikten sonra adet olunca acaba mi dedim bir de ağrılarım oluyor belki de psikolojiktir ağrılar 🙄
O dedigin beyaz kıvamlı akıntılar bende o kadar çok oldu ki canım hamileyim diye çok ümitlendim hiç görmedigim kadar akıntı gördüm ama malesef adet oldum yumurtlamadan 11 gün sonra ve hala şüphedeyim acaba mı diye 😇😇

Açıkçası bu konuda hiç bilgim yoktu sizin bu sohbetınızı takip ederek öğrendim 🥰sonra ovulasyon testi aldım ve bat a 4 gün kala yapmaya başladım ilk iki gün silikti son iki gündür de neredeyse aynı renkler
Adetim de hep düzenlidir çok çok bir iki gün nadiren oynar yumurtlama günü de mutlaka akıntım olur bu ay kendimden hiçbir şey anlamadım 😐
Adete yakın ovülasyonun pozitif olması ilginç sadece. Yumurtlama için fazla geç değil mi. Yarın sabah tekrarla bakalım testlerini inşallah sen de verirsin güzel haberini 🤲

O dedigin beyaz kıvamlı akıntılar bende o kadar çok oldu ki canım hamileyim diye çok ümitlendim hiç görmedigim kadar akıntı gördüm ama malesef adet oldum yumurtlamadan 11 gün sonra ve hala şüphedeyim acaba mı diye 😇😇
Ben de geçen ay gördükten sonra ertesi gün regl oldum🙄 şimdi de çok erken geliyor zaten 1inde çatlama oldu daha 4 gün geçmiş belirtiler için erken sanırım. İlk defa sol kasıkta yanma hissediyorum ama vücut gerçekten çok oyun oynuyor o yüzden umutlanmak istemiyorum hemen

Ya bende de çok gaz olmaya başladı 🙈 ama kendimi kaptirmamaya çalışıyorum kırmızıları görünce sonu hüsran olmasın diye 😅 inşallah hamileliktendir sancın🙏 grubu açtın ugur getirdin valla 🐞🌸
İnşallah canım ama yüzde 5 ten fazla umut vermüycem kendime yoksa adetin ilk iki günü perişan geçiriyorum😂😂😂 inşallah ben de inanıyorum şubat ayına bir çoğumuzun yüzü gülecek inşallah . Diğerlerimiz de martta inşallah 🤲 mart ayı da benim doğum günüm her bir aya bir totem koya koya zaten nerelere geldik :KK70:

Ben de geçen ay gördükten sonra ertesi gün regl oldum🙄 şimdi de çok erken geliyor zaten 1inde çatlama oldu daha 4 gün geçmiş belirtiler için erken sanırım. İlk defa sol kasıkta yanma hissediyorum ama vücut gerçekten çok oyun oynuyor o yüzden umutlanmak istemiyorum hemen
Hemen umutlanma canım sonra çok üzülüyor insan toparlanmak uzun sürüyor 4 günde de belirtiler başlayabilir canım sonuçta adet ile belirtiler aynı ayırt edemedigimzş için hep gebelige yormak iatiyoruz inşallah senin tutar bu ay kuzum bizde şubatı sınundan yakalarız umarım

Camım benim de dostlarımdan uzak olsun diyeceğim kronik kabızlığım ve hiç bitmeyen ne alttan ne üstten asla çıkmayan hep bir gazım var :KK70: o yüzden kendimi kandırmam yani😂😂😂
O dert bndede var ameliyattan sonra şurup kullanıyordum şimdi içemiyorum da korkudan gerçi o şurubu bebeklerede veriyorlardı

İnşallah canım ama yüzde 5 ten fazla umut vermüycem kendime yoksa adetin ilk iki günü perişan geçiriyorum😂😂😂 inşallah ben de inanıyorum şubat ayına bir çoğumuzun yüzü gülecek inşallah . Diğerlerimiz de martta inşallah 🤲 mart ayı da benim doğum günüm her bir aya bir totem koya koya zaten nerelere geldik :KK70:
Böyle böyle ayları geçiyoruz bı şekilde işte birbirimize destek ola ola hamislere sevine sevine totem yapa yapa bı şekilde mutlu haberi veren olacağız inşallah 🙏

Hemen umutlanma canım sonra çok üzülüyor insan toparlanmak uzun sürüyor 4 günde de belirtiler başlayabilir canım sonuçta adet ile belirtiler aynı ayırt edemedigimzş için hep gebelige yormak iatiyoruz inşallah senin tutar bu ay kuzum bizde şubatı sınundan yakalarız umarım
Kendimi kaptirmiyorum uzulmiyim diye hepsinin vücudun oyunu olarak dusunuyorum zaten 😅 bir de 1 Şubat öğleden sonra çatlama oldu ama biz en son 31 Ocak akşam degerlendirmistik çatlama günü olmadığı için zaten umudum çok yok 🙄

X