2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Aynen öyle zaten her ay biçok kasında kist oluyor anlamadan adetle atılıyor onlar sıradan şeyler adetle sökülmezse kötü büyüyebiliyor sonra
Seninkine takılma hiç Allah korusun pıhtı normal kalınlaşan rahim duvarı sökülüyor çünlü her ay kist varsa o da gidiyor

muayenede gözükür anca henüz küçük olduğundan pek hissedilemez çünkü adetin normal güzel kanamayla geçtiyse düşer kesilme olduysa çok az kanama olursa anca anlarsın bir aksilik olduğunu

muayenede gözükür anca henüz küçük olduğundan pek hissedilemez çünkü adetin normal güzel kanamayla geçtiyse düşer kesilme olduysa çok az kanama olursa anca anlarsın bir aksilik olduğunu
Saolasin cnm Allah razı olsun iyi bari iyice temizlensin içim inşallah bakalım hayırlısı bu çörek otu taze çekilmiş öğütülmüş diyor ya hani boreklere kullandığımız çörek otu var ya o şekilde değilde onun ekstradan öğütülmesi veya ezilmesi falan mi lazım birde ben şimdi adetin 4. Günündeyim illaki adetin 2. Gününde mi başlamak gerekiyordu geciktimmi

Yok canım 2 4 farketmez
Aynen bildiğimiz kullandığımız çörek otu
Ya kendin yerken çiğneyecen ama tadı iğrenç oluyor o zaman bide benim dişlerim ağrıyor
Bazıları aktarda öğütüyor 3 5 liraya ya da ricaya bile yaparlar
Ya da ben kendimce uyanıklık yaptım sen de öyle yapabilirsin bak
Ucuz mucuz farketmez bu kaya tuzu falan satılıyor ya marketlerde ya da tane karabiber, öğütücü kaplarında 20 30 lira falan , ben onlardan aldım içindekini çıkardım çörek otu yapınca onda öğütüyorum çok güzel oluyor , tadıda güzel oluyıor hem bak bendekinin resminide koyuyorum çok kolaylaştırdı işimi
Küçük bir kavanoz içinde tutarsın sonra

Eklentiler

• 4457DB50-44D0-41EB-A3FF-BB68B73D8268.jpeg
    136,2 KB · Görüntüleme: 92
Açıklayıcı yorumun için çok teşekkür ederim canım inanır mısın bu benimde aklıma geldi olur mu acaba dedim tamam canım yapicam bunu mutlaka hamile kalana kadar her gün mu yapıcaz günde kaç kere sabah akşam ac karnına falan farkeder mi

Eslinam19 o resimde yazıyor bak canım kaç gün nasıl ve ne zamana kadar
Ben kafama göre takıldım 10 gün falan 1 tatlı kaşığı kullanıp bıraktım bidaha yapçam bakalım
Şifa olsun
Hi yazıyormuş görmedim tamam canım bunu mutlaka denicem bakalım rabbim şifa versin biz elimizden geleni yapalım ve bekleyip görelim adetin 2. Gün başlayıp 12. Güne kadar diyor ya farketmez heralde demi 4. Veya 5. Gün başlasamda yine 12 gün yapsam olur yani demi cnm

Bence olur canım 12. gün dediğine göre yumurtlama zamanına kadar demek istemiş muhtemelen sen de takip yapıyorsan yumurtlama yaklaştığında bırakırsın bir gün eksik ya da fazla çok farketçeğini sanmıyorum. Öyle yap bence de
Amin şifa olur inşallah

Tamamdır çok çok teşekkür ederim allah razı olsun

Yarar bence , çünkü tarçın muhtemelen balın şekerini tölere etmek içindir kolesterol hastalarına ya da diyabet hastalarına önerilir ya şekerin kanda durmasını engelliyor. Şeker hastalığın yoksa problem olmaz asıl amaç çörek otu orda
Tarcina alerjim var acaba o olmadan da işe yarar mı ki

Canım beni de ekle 2 ocak sat, 2 Şubat sat, ama benim ocaktan kalma yumurtalarım var iki defa yumurtlama ola bilir muhtemelen, sağ taraf sökülmemiş

Hanimlar iyi akşamlar bizde bebek düşünüyoruz klomen ve inofolic kullandim ilaclar bittikten sk r ovulasyon testi aldım denedim ancak ilk gunden beri çift çizgide koyu neden acaba fikri olan var mı

Eklentiler

• 20230107_234904.jpg
    116,3 KB · Görüntüleme: 81
Evet, geçen ay klomrn kullanmıştım, adetin 3 cü günü gittim sağ taraf atılmamış, 7 tane 18 mm yumurta var bu ay ilaç yok düzenli ilişki olsun dedi
Çok ilginç ben de kullandım kasım da klomen benim çatlamayan bir yumurta kiste dönüştü adetle de sökülmedi 3,5 cm olmuştu bir sonraki adette anca gitti. İnşallah içlerinden biri bebişe dönüşür canım ekliyorum

Doktor çok Nadir de olsa oluyor böyle dedi, bilemedim valla, adetimde çok garip oldu zaten, ilaçtan sonra hep kaşık ağrısı var bana iyi gelmedi, inşallah bu ay hepimize şans getirir

Hanimlar iyi akşamlar bizde bebek düşünüyoruz klomen ve inofolic kullandim ilaclar bittikten sk r ovulasyon testi aldım denedim ancak ilk gunden beri çift çizgide koyu neden acaba fikri olan var mı
Bu günler klomen kullandığından itibaren saydığın günler mi çatlatma iğnesinden sonra mı

Doktor çok Nadir de olsa oluyor böyle dedi, bilemedim valla, adetimde çok garip oldu zaten, ilaçtan sonra hep kaşık ağrısı var bana iyi gelmedi, inşallah bu ay hepimize şans getirir
Ben kasımda kullandım işte hala kasık ağrısı var anlamadım bişey pişman oldum valla bana hiç yaramadı saati saatine işleyen adetimi bile bozdu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…