2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Evet buradaki herkes inşallah o güzel duyguyu hepimiz tadarız bebişlerimizi sağlıkla kucağımıza alırız bunu gönülden söylüyorum herkesim dilediği bu duanın çabuk kabul olmasını istiyorum💓💓
Canım sağlıkla gelsin minnoşun çok sevindimm 😍

Bu gün bizim 2 yıl donümümüz hiç iyi diğilim
Canım üzme kendini biliyorum zor belki bir şey yapamam dua ediyorum sana burdaki herkese bana tez vakitte sağlıkla bebişlerimizi nasip etsin rabbim kimsenin kucağını boş koymasın🙏🙏❤❤ amin bir bakmışsın beklemediğin anda gelmiş bebişin sabır canım 🙏❤❤

:))) kısmet canım napalım bekliyoruz işte çatlatmanın 10.günü az da olsa belirtim olurdu diyorum ama tık yok göğüs hassasiyeti de dahil )))
Senin bat 14 şubat galiba canım değil mi ne zaman dı yumurtlama günün kaç günde bir oluyorsun

Kimyasal geçiren canlar sonraki ilk adetiniz normal vaktinde mi geldi🤔 benim ilk kanı gördüğüm güne göre 2 gün geçiyor, aktif kanamaya göre bugün bat ama ne gelen var ne giden 😅😅hamilelik olamaz çalışma salıdan beri var🤔🤔
@Papatyamaviss Mervenur277 Mervenur277 @Tikabasa
Evet kuzum 28 olmam gerekirdi leke leke geldi aktif kanama 29 unda başladı zamanında geldi yani ilk kimyasalda da zamanında geldi

Tamam kuzucum bir kaç gündür az içiyordum zaten haklısın
Amin canım hep ediyorum dünden beri topicteki herkes isteyen herkes güzel haberi alsın diye 🤲🤲
Ben bir kere oldum öyle idrar hem yanıyordu hem kan geliyordu hatta bayılmıştım kana geçmişti enfeksiyon. Kalbimi bile etkilemişti. O zaman gebelik şüphem vardı ilaç almadım litrelerce su içtim zor geçti ama geçti çok su iç kuzum idrarla at eğer ilaç kullanamıyorsan. Çok geçmiş olsun🤲🏻

Lütfen üzme kendini bütün güzellikler seninle olsun ve olacakta💓
Hayırlı olsun sağlıkla ilerler inşallah canım
Ya maşallah maşallah ne kadar güzel çıkmış
Güne pozitif başlamak güzel oldu hayırlı olsun D dra21 😊Sağlıkla ilerlesin inşallah
Darısı bizim gibi bekleyenlere :KK33:
Kızlarımm çok teşekkür ederim Allah isteyen herkese güzel haberler versin tez zamanda duam bekleyen herkese inşallah benimkide sağlıklı ilerler tabi💓

Ben bir kere oldum öyle idrar hem yanıyordu hem kan geliyordu hatta bayılmıştım kana geçmişti enfeksiyon. Kalbimi bile etkilemişti. O zaman gebelik şüphem vardı ilaç almadım litrelerce su içtim zor geçti ama geçti çok su iç kuzum idrarla at eğer ilaç kullanamıyorsan. Çok geçmiş olsun🤲🏻
Sağ ol canım ben de şimdi başladım su içmeye sen çok ağır atlatmışsın tabi💓
Tebriklerrrr :) darısıı hepimizin başına inşallah🌸🙏🏼
Teşekkür ederim kuzum âmin darısı isteyen herkesin başına💓

Senin bat 14 şubat galiba canım değil mi ne zaman dı yumurtlama günün kaç günde bir oluyorsun
Aslında 25 civarı falan benim dögüm ama iğneyi kullandığımda 29 u bulmuştu o yüzden gebelik yoksa ki büyük ihtimal yok 13 14 falan oralarda olmam lazım , uğurlu gelir belki diye 14 dedim 😬

Yaa neden üzülüyosun canım 2 yıl uzun bir süre değilki takıldığın oysa.iyi düşün bak ne güzel iyi geçiniyosunuzki yuvanıza cocuk getirmeyi düşünüyosunuz.sağlıklısın mutlu evliliğin var iyi şeyleri de görmeye çalış🙏anı kendine böyle zehir etme eşinle tadını cıkarın.Rabbim yuvanıza istediğiniz mucizeyi de nasip eder inşAllah ama sen bugunlerini ziyan etme💕

X