2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Öylemi heyecanlanıyorum her sabah ya diğerinden koyu cıkmazsa diyee dua edin bana💓

Yaa amin inşallah canım beniim dünden daha fazla heyecanlandım bugün herhalde biraz daha blirgin diye🙈🥰

İnanamıyorummm hala inşallah vardır🙈
Canım çarşamba gibi regl bekliyordum bugün çatlama sonrası 10 veya 11. Günüm💓
11.gun kuzum bata 3 gayet guzel cıkmıs 🤗

11.gun kuzum bata 3 gayet guzel cıkmıs 🤗
İnşallah güzel ilerler ay çok heyecanlıyım olursa ilk gebeliğim olcak benim🙈
3 kalaya gore gayet belirgin el salliyor bebişin kaç aydır deniyordun bu ay neler yaptın anlat bakalım 😅
Ben 4. Ayın içindeydim bu ay diğer aylara göre farklı olarak öncelikle ben bir önceki ay uzun bir enfeksiyon tedavisi gördüm yaklaşık 20 gün falan antibiyotik ve fitil kullandım açıkçası bunun etkili olduğunu düşünüyorum içeride süregelen bir enfeksiyon varsa engellemiştir diye düşünüyorum onun dışında günaşırı beraberlik yaşadık pik gördüğüm sabahın gecesi birliktelik oldu sadece o gün jel kullandım onun dışında farklı bir şey yapmadım açıkçası Avokado yedim bide bir hafta

İnşallah güzel ilerler ay çok heyecanlıyım olursa ilk gebeliğim olcak benim🙈

Ben 4. Ayın içindeydim bu ay diğer aylara göre farklı olarak öncelikle ben bir önceki ay uzun bir enfeksiyon tedavisi gördüm yaklaşık 20 gün falan antibiyotik ve fitil kullandım açıkçası bunun etkili olduğunu düşünüyorum içeride süregelen bir enfeksiyon varsa engellemiştir diye düşünüyorum onun dışında günaşırı beraberlik yaşadık pik gördüğüm sabahın gecesi birliktelik oldu sadece o gün jel kullandım onun dışında farklı bir şey yapmadım açıkçası Avokado yedim bide bir hafta
Enfeksiyon etkiliyor gebeliği canım bende de var di cok rahatsix etmiyordu diye bosvermistim ama bende bu ay fitil kullandım baya rahatlattı umarım bende işe yaramıştır bekliyorum bakalım 😅

Amin canım sence ne zaman kan veriyim hastanede çalışıyorum yarın versem erken mi olur
Hayırlı olsuuuun. Bence şimdiden verme ben bu markayla daha koyu öğrenmiştim 120 çıkmıştı küçük değerle öğrenmek istemezsen bekle birazcık daha

Enfeksiyon etkiliyor gebeliği canım bende de var di cok rahatsix etmiyordu diye bosvermistim ama bende bu ay fitil kullandım baya rahatlattı umarım bende işe yaramıştır bekliyorum bakalım 😅
İnşallah sen de çok güzel sonuçlar gelir canım benim dualarım sizinle benim galiba biraz ilerlemiştir çünkü yumurtlama akıntım bile sarı geliyordu bu ay ilk defa yumurtlama akıntı mı şeffaf gördüm ve çok şaşırdım
Hayırlı olsuuuun. Bence şimdiden verme ben bu markayla daha koyu öğrenmiştim 120 çıkmıştı küçük değerle öğrenmek istemezsen bekle birazcık daha
Aslında beklemek biraz daha mantıklı ama çok heyecanlanıyorum bir de hastanede çalıştığım için kendime engel olamayabilirim
Benım oglumda ıkı gun kala 38 , bat gunu 89 4 gun sonra 500 şerde bısey cıkmıs 😂🙈 merakımdan baktım onada
Onda da böyle çok silik çizgi ile mi öğrendin canım büyük ihtimalle verirsem benim de düşük çıkar yarın versem 12. günüm olacak

Evet genelde annelerin ilk tercihi kız bebek oluyor benim iki tane kızım var çok şükür allah nasip ederse 3. Bebegimi erkek istiyorum önce saglıklı olsun bir tanede ogluşum olsun 💙💙
Benimde 2 tane kizim var
Oglan olsa fena olmaz ama kiz olursada cok mutlu olurum cunku benim kiz kardesim yok olmasini cok isterdim. Kizlarim kendi aralarinda baci kardes buyusun isterim yegenlerinin teyzesi olsun isterim.
4.de oglan olabilir 😬
Tabiki en onemlisi saglikli olsunlar 🧿

İnşallah sen de çok güzel sonuçlar gelir canım benim dualarım sizinle benim galiba biraz ilerlemiştir çünkü yumurtlama akıntım bile sarı geliyordu bu ay ilk defa yumurtlama akıntı mı şeffaf gördüm ve çok şaşırdım
Aslında beklemek biraz daha mantıklı ama çok heyecanlanıyorum bir de hastanede çalıştığım için kendime engel olamayabilirim
Onda da böyle çok silik çizgi ile mi öğrendin canım büyük ihtimalle verirsem benim de düşük çıkar yarın versem 12. günüm olacak
Dunku goremedıgın kadar sılıkte dırek gıdıp verdım tıp merkezı ıdı negatıf dedıler bana kanda yıkıldım cok agladım , sonra ertesı gun bugun kı gıbı cıktı aksamına baska bır kurumda kan verdım 38 cıktı bıtanem 🫶🏻😍 testlerın hassaslıgı falan degısır tabı ama ort bu sekıldedır yarın 50 cıvarı cıkabılır bence ❤️

Zaten hastanede çalışıyorsan ver canim her gün verme ama bi kaç güne bir takip edersin hayırlısı olsun inşallah

D dra21
Bat'a 3 gün kala yaptığım Artımed gebelik testi seninkinden de silik çıkmıştı. Hatta ben negatif sanmıştım.
Erken gebelik testinde daha belirgin oluyor. 🫣

Dunku goremedıgın kadar sılıkte dırek gıdıp verdım tıp merkezı ıdı negatıf dedıler bana kanda yıkıldım cok agladım , sonra ertesı gun bugun kı gıbı cıktı aksamına baska bır kurumda kan verdım 38 cıktı bıtanem 🫶🏻😍 testlerın hassaslıgı falan degısır tabı ama ort bu sekıldedır yarın 50 cıvarı cıkabılır bence ❤️
Aslında Batı beklemek en mantıklısı ama eşime söylemek için sabırsızlanıyorum biraz ilk olduğu için sen bu en iyisini yaptın aslında canım💓

Zaten hastanede çalışıyorsan ver canim her gün verme ama bi kaç güne bir takip edersin hayırlısı olsun inşallah
Şimdi yarın versem çarşamba mı vermem gerekir bir de acaba yani kani günaşırı mı vermem gerekiyor Papatyamaviss Papatyamaviss
D dra21 canım büyümüş kuzu, sağlıkla gelsin 🤲🤲
Ya inşallah canım benim âmin 🤲🤲🤲
D dra21
Bat'a 3 gün kala yaptığım Artımed gebelik testi seninkinden de silik çıkmıştı. Hatta ben negatif sanmıştım.
Erken gebelik testinde daha belirgin oluyor. 🫣
Evet dün hiç yok gibiydi çok çok silikti hatta gölgeydi benimde bugün biraz daha belirgin erken gebelik testi alamadım ya hiç müsaitliğim olamadı canım bunlar da evde kalanlar

Aslında Batı beklemek en mantıklısı ama eşime söylemek için sabırsızlanıyorum biraz ilk olduğu için sen bu en iyisini yaptın aslında canım💓
Canım inşallah sağlıkla ilerler çok güzel heyecanlar bunlar haklısın tabi 😍😍

X