2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

sevayd sevayd canım yarın reglinin son günü bu ay hamile kalırsam (umudum yok allaha bıraktım)şubatta kalmış olucam değilmi yoksa martımı baz alıyoruz kafam karıştı🤔😂😂
Canım döngün kaç gün sürüyor gelecek adet tarihin 1 2 ye falan denk geliyorsa bu ayda sayılırsın gene 😂😂 yazayım mı seni 28 şubat diye hangi gün adet olmuştun

Aynıymışız canım bende 15 şubat içim içimi yiyor
Aslında 25 civarı falan benim dögüm ama iğneyi kullandığımda 29 u bulmuştu o yüzden gebelik yoksa ki büyük ihtimal yok 13 14 falan oralarda olmam lazım , uğurlu gelir belki diye 14 dedim 😬
Ben test kullanmadığım için ne zaman yumurtladım yoksa yumurtladım mi bilmiyorum sadece kasık ağrım oldu 2 gün önceside akıntı gelmişti yumurtlama zamnında sende de belirti yok

Ben test kullanmadığım için ne zaman yumurtladım yoksa yumurtladım mi bilmiyorum sadece kasık ağrım oldu 2 gün önceside akıntı gelmişti yumurtlama zamnında sende de belirti yok
Aynen öyle akıntınla falan da anlamışsındır gene ama bakalım inşallah sen önce verirsin gebelik haberini 🤲🤲😍

Ay inşallah canım ya şu evre çok kötü geçmiyor bir türlü 14 şubat gecesi adet olursam hiç şaşırmam😂😂 geçen ay 15 ocak evlilik yıldönümümdü belki bir ibtimal dedim o gece adet oldum😂😂😂
Bende 14 şubatta belli olursa test yapacam hiç belirtim yok az bi mide hassasiyeti var canım

Kızlar testim 5dk sonunda böyle oldu, sizce var mı🥺
ED6846EB-3A7C-482B-9CF1-FBB0BF8D60FE.jpeg
945E3616-1418-4850-8981-AFC1ADE64AF3.jpeg

Benimde 2 tane kizim var
Oglan olsa fena olmaz ama kiz olursada cok mutlu olurum cunku benim kiz kardesim yok olmasini cok isterdim. Kizlarim kendi aralarinda baci kardes buyusun isterim yegenlerinin teyzesi olsun isterim.
4.de oglan olabilir 😬
Tabiki en onemlisi saglikli olsunlar 🧿
Bende tek kızım canım bende çok mutluyum iki kızım oldugu için ama 3. Oglan olsa iyi olur çünlü yaşım 35 ve menopoz başlangıcım var yumurta rezervim çok zayıf 4. Cüye zaman yok 3ü bulursak son olacak inşallah canım

X