2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Bende de belirti yok :)
Psikolojik tüm belirtileri ysayarak aylardır tükettim tüm belirtileri
Gerçi kızımda da hiç belirti olmadı benim.
:))) kısmet canım napalım bekliyoruz işte çatlatmanın 10.günü az da olsa belirtim olurdu diyorum ama tık yok göğüs hassasiyeti de dahil )))

Canım inşallah sağlıkla ilerler çok güzel heyecanlar bunlar haklısın tabi
Dünden beri seni hep aklımdan geçiriyorum biliyor musun yani bu grubu açman bilmiyorum farklı hissettiriyor bana bu kadar bereketli ilerlemesi anlatamıyorum belki şu an ama çok teşekkür ederim canım inşallah güzel ilerler kan sonucumu da bir görseydim

Kızlar idrarımda çok hafif bir yanma var bu etkiler mi acaba kötü bir şekilde

Yaa canımsın inşallah öyle olur bir çok kişinin sevindiği ay olur ben de öyle hissetmiştim çünkü seninki de sağlıkla devam eder inşallah Olmayanlar da inşallah bir sonraki aya olur da hep birlikte bir anneler topiği açar devam ederiz birlikte

Evet buradaki herkes inşallah o güzel duyguyu hepimiz tadarız bebişlerimizi sağlıkla kucağımıza alırız bunu gönülden söylüyorum herkesim dilediği bu duanın çabuk kabul olmasını istiyorum

Iki kızım var birde düşük yaptım cinsiyetini bilmiyorum 6 haftalıktı rabbim yanına aldı şimdi bir oğluşum olsun istiyorum

Ah yuregı guzel arkadasım benım Canına sağlık senın benımde bır totemım var bakalım ne olacak fnd_50 nin hamıle kalmasını cok ıstıyorum
Yaaaa canım kardeşim benim ben de senin kalbimi severim Allahım inşallah duyar sesini, sesimizi bugün tablo çekti çizgiyi pikten sonraki güne. Artık beklemeye geçtim

Ben reglimin 3 günü başlayıp 10 gün içtim.
Sanırım yanlış zamanda başladım.

Sen ne zaman başlamıştın ?
Ama daha önceden de yaptığım da senin gibi yapmıştım.zaten doğrusu senin ki .ödem sökücü özelliğinden ötürü tekrar adet gelsin diye yapmıştım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…