2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Evet cidden çok karışık bir durum baska özel hastaneler sevk etmiş bide onuda anlamadım hiçmi bakmiyorsunuz boyle hasta sanki bağışıklığı zaten pek iyi sayılmaz bünyesi zayif epilepsi ilaclari kullanıyor. 2 igneyide aynı anda vurmuşlar cok ağrım var dedi herseyin hayırlısı yinede pazartesi çıkartırlar umarım

Maşallah canım Allah kucağına almayı da nasip etsin inşallah sağlıkla sıhhatle mutlulukla inşallah

Evet genelde annelerin ilk tercihi kız bebek oluyor benim iki tane kızım var çok şükür allah nasip ederse 3. Bebegimi erkek istiyorum önce saglıklı olsun bir tanede ogluşum olsun

Ben de hep kız isterdim. Ama hayatta gördüklerim duyduklarım beni korkutmaya başladıkça oğlum olsun demeye başladım. Tabi ki sağlıklı ve mutlu olması en büyük dileğim Allah ım hepimizin göbüşlerini doldursun inşallah

Listeye ekleyeyim mi yani hayırlı olsun sağlıkla devam etsin
Teşekkürler ekleyebilirsiniz, darısı isteyen herkesin başına
Yarın regl günüm ama hamileyim. Kasık ağrım batma ve yanma şeklinde sol tarafta devam ediyor kızlar, hatta şu an arttı baya. Normal midir, ne zamana kadar devam eder bu tek taraflı kasık batması

Allahım ne verse çok şükür ederiz yeterki sağlıklı olsunlar ve büyüdükten sonra değerimizi bilsinler..ama içim erkek annesi diyor

Peki isimlerini neler koymayı düşünüyorsun benim oglum olursa Muhammed İkra Kızım olursa Güneş İkra
İkrayı eşim rüyasında görmüştü o yüzden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…