2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Canım bebişimiz büyüyor sağlıkla Allah nazarlardan korusun teyzoşu kurban olsun ona. Dikkatli ol tatlım. Çok kötüyüm bu aralar pek giremiyorum siteye sürekli başım dönüyor midem bulanıyor.

Canım Rabbim ikimizede en olmayacak dediğimiz ay verdi mucizelerimizi. Ama en güzel en özel zamanda verdi binlerce şükür oldun rabbime inşallah sağlıkla kucağımızada alırız okadar mutluyum ki sanki ikinci bebeğime hamile kalmış gibiyim gözlerini kapat birini totem yap senden sonrada o hamile kalsın bulaşıcı hastalık gibi olsun herkes birbirine bulaştırsın hamileliği. Bu ay hamile kalanların hepsi yapsın ve inanarak. O kadar içten dua ediyorsun ki o zaman Allah Başkası için içten edilen edilen duaları kabul eder

Kizceler günaydın, bildiginiz gibi ovulasyan testine devam ediyorum. Kafam karisti ama. 31. Gun pikti. 32 de oyle olunca dedginiz gibi havuc yedim bol bol. 34 de silik gorunce dedim catladi galiba. Esim sagolsun catlamada denk getiremedik diye üzülmüştüm. Dun tekrar yaptim pik diyemem ama yine esit renk cikti. Neden noluyor anlamadim. Boyle olan ya da fikri olan var mi?

Eklentiler

• 87E0596C-3AE5-4C82-9854-55B9A87915EE.jpeg
    172,8 KB · Görüntüleme: 65
Ah yuregı guzel arkadasım benım Canına sağlık senın benımde bır totemım var bakalım ne olacak fnd_50 nin hamıle kalmasını cok ıstıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…