2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Canım kardeşimin en son regli tarihi 20 Aralık ve ben buraya geldiğimde günü 10 gün geçmesine rağmen test yapmamış ablasına çekmemiş benim israrimla yapti. uzun süredir böyle olması değerin düşmemesi dış gebelige yönlendiriyor direk. Başka bulgu yok zaten beta hcg dışında
İlginc canm valla benm son adetım nısan 12ydı ıgneyı mayısın 27 sınde oldum.vede degerım baya yuksektı.ve tek ıgne oldum.150 degerle neye gore amelıyat dedıler neye gore ıkı ıgne vurdular cok garıp.o iğne metotreksat kanserde kullanılan bı ıgne o yuzden bagısıklıgı baskılıyor en az 1 ay cok dıkkat edın kardesınıze hasta olmasn

Papatyamaviss Papatyamaviss ben kayınvalidemdeym mesajları okuyamıyorum kan sonucun çıktı mı canım aklıma geldi ☺️ İnşAllah hayırlı güzel sonuçlar gelmiştir
Cıktı bebeğim bende kvdeydım attım ama etıket yapamadım fnd_50 fnd_50 pozitifbiri pozitifbiri maman maman
Ilkı 340 sabah 8
İkincisi 16 da verdım.
Deger alttakımı üsttekımi anlamadım pek ama sonuc bu sekıldedır bacılarım 💜🧿

Eklentiler

• 700268EB-F8B4-4420-ADAC-C93072822D66.jpeg
    700268EB-F8B4-4420-ADAC-C93072822D66.jpeg
    71,4 KB · Görüntüleme: 67
Cıktı bebeğim bende kvdeydım attım ama etıket yapamadım fnd_50 fnd_50 pozitifbiri pozitifbiri maman maman
Ilkı 340 sabah 8
İkincisi 16 da verdım.
Bende şimdi gördüm yaa MaşAllah kuzum artık korma bak güzelce büyüyor minik kızımız..öyle deyimki kız olsun😍😍😍😀

Ilkı 340 sabah 8
İkincisi 16 da verdım.
Aşkımmmmmmmmmm ❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ya aşırı mutluyum aşırı❤️❤️❤️ Rabbime kurban olayım be yeter ki istesin bak nasıl veriyor❤️❤️❤️❤️

Kizlar bisey soracagim. Bat gelmeden test yapanlari goruyorum kaset testlerle. Kaset testler kac betayı gosteriyor tam olarak. Ben bugune kadar hep erken gebelik testiyle baktim da. Onda da varsa cikti yoksa hic yaniltmadi bugune kadar predictor kullandim

Harika maşallah size annesi 🥰 minnoş iyice belli etmeye başlamış , sağlıkla ilerler inşallah 🥰
Ilkı 340 sabah 8
İkincisi 16 da verdım.

Kizlar bisey soracagim. Bat gelmeden test yapanlari goruyorum kaset testlerle. Kaset testler kac betayı gosteriyor tam olarak. Ben bugune kadar hep erken gebelik testiyle baktim da. Onda da varsa cikti yoksa hic yaniltmadi bugune kadar predictor kullandim
Predıctor cok ıyı oncelıkle ama varsa kasettede onunkı kadar net olmasada cıkıyor ben hem kaset hem predıctor yaptım ıkısınde de cıktı 😌 20-30 beta arası dıyolar ama daha hassas algılıyor bence

X