2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

+ 7 iyimiş inşallah yoktur canım biz uğraşıyoruz hee türlü de pnların afra tafrası hiç çekilmiyor valla ağzına kaşıkla veriyorum keçi boynuzu özünü ııhhh yapıyor vitamini elimde ve suyuyla veriyor mıııh diyor ben de ya sabır çekiyorum

Sayı 22 milyon
Hız ileri %40
Toplam hız %62
Morfoloji %2

Alsam iyi olur canım
Bize yakın değerler ama benimki daha düşük bizim morfoloji 3 sayı 15 milyon çıktı hız da 35 hepsi düşük gani hele de sayı hiç yok ( bide bunu bilmeden klomen kullandım ben yetmedi kist yaptım sonra benimki vijdana geldi de test yaptı . Şimdi ona yoğunlaştık biz de bu ay adet olunca testini yineliycez bakalım inşallah faydası olur hepimize

Bakın size kısa bir hikaye anlatıcam kimlere tanıdık geliyor her ay regl sonrası kafa rahat bir şekilde değerlendirilir çatlama görürsün üstünden yük kalkar ufak ufak heyecanlar başlar stres yapmayacağım dersin bu ay kesin oldu çünkü.sonra bat yaklaşmaya başlar test perileri gelir gider derken regl ağrıların sinyal verir sonra bütün hevesin gider bu ben

Amin canim insallah umarım takviyeler sonuç verir e vitamini alayım bende yarın

Canım morfoloji için siyah üzüm çekirdeği öğütülmüş fındık ceviz birde e vitamini gerçekten çok iyi geliyor bizim de %2 di temmuzda Kasım ayındaki testinde %5 olmuştu
Yaaa maşallah canım. Siyah üzüm çekirdeğini aktardan alıp fındık ve cevizli karıştıracak miyim canım. E vitamini solgari demiştin heralde di mi
Alalım biz de çok teşekkürler

Yaaa maşallah canım. Siyah üzüm çekirdeğini aktardan alıp fındık ve cevizli karıştıracak miyim canım. E vitamini solgari demiştin heralde di mi
Alalım biz de çok teşekkürler
Evet canım öğütülmüş olarak iste sonra da keçi boynuzu pekmezine karıştır.gece yatmadan bir çorba kaşığı ama tahta olacak yesin evet Solgarin bütün vitaminlerini ben çok beğeniyorum

Bizim ilk temmuzda yapılan testte de aynıydı hepsi canım ya bende boşuna klomen femara kullanmıştım şimdi düzeltip bende hsg çekildim öyle başladık tedaviye erkekleri ikna etmek çok zor gerçekten bir kere düzgün çıkınca ömürleri boyunca hep aynı kalıyor zannediyorlar ulan o zaman 30 yaşındaydın şimdi 37 bizim yumurtalar bile aynı kalmıyor

Hemen ekran aldım. Eşime okutacağım çok uzuluyor teşekkürler canım
Sizin hareket cok iyiymis uzulcek hix bisey yok. Cok daha dusuk degerlerle sonuc alanlar var inan ki birazcik kafa rahatligi sanirim.birde jel denemenizi tavsiye ederim. Beslenmeye dikkat ederseniz en onemlisi de o. Hergun salata yapiyordum ben. Birde kola iciyorsa esin icmesin. Spermin en buyuk dusmani o

Cnm ne kadar da çıktı kaç ay kullandınız
17 ekimde kullanmaya basladik ocagin basinda test verdik. O sekilde cikti. Baya yukseldi ama ben esime haftada 2 gun balik hergun muz bal arada bir keciboynuzu pekmezi de yiyordu. Birde son ay hergun kuruyemis yedik findik agirlikli.birde bu ay farkli olarak jel kullandim

Kola sevmez canım. Arada alkol alıyorduk arkadaş ortaminda onu da tamamen bıraktık. Varikosel kaynaklı sanırım onun. Jel ne canım

Jel ne canim

Kola sevmez canım. Arada alkol alıyorduk arkadaş ortaminda onu da tamamen bıraktık. Varikosel kaynaklı sanırım onun. Jel ne canım
Esimdede varikosel vardi. 2022 aralik ayinda ameliyat olmustu. Ben yine subatta hamileydim gynoseed isimli bir jel var ben yumurtlama donemi ekstra onu kullandim. Cunku benim esimin hareketi %80 den %24 e dustu bir anda

Sağol cnm şimdi muzlu ballı süt smothie yapmaya gidiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…