2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Ne kadar süredir kullanıyorsunuz canım test yenileme yaptınız mı faydası oldu mu
2 ay doldu canım daha test yenilemedik adet olursam yine ki öyle görünüyor şimdilik , yapıp göreceğiz ne kadar etkili olduğunu ama oduğundan eminim de yeterli midir testte göreceğiz ancak bayağı düşüktü çünkü bizim değerlerimiz

Bata kaç gün kaldı canim ?

Ne için kullanıyo peki bizde morfoloji biraz düşük cıktı imprly verdi
Bunların hepsinin içeriği üç aşağı beş yukarı aynı canım. Ama KK da daha çok proxeed den bahsedilmiş bir çok doktoe bunu öneriyormuş demekki çoğu da zaten güxel sonuçlar almış ama çoğunluk içerikleri aynı karnitin arjinin falan

Ya bişey sorucam kızlar. Şimdi biz kıbrısta bi oteldeyiz bu otel bizim hastane ile anlaşmalı olduğu için otel geneli hep benim doktorun hastaları var hep farklı tarif transferleri. Şimdi benim doktorum Murat bey, ve bana merdiven inip çıkma, ne bilim oturma, ne bilim seyahaat vs bir sınırlama getirmedi. İlk yarım saat dinlen sonra özgürsün dedi hareketlerini yarıya indirerek kendini yormadan yere eğilip uzanmadan rutin hayatına dönebilirsin dedi. Ben bu akşam yemeğine yavaş yavaş indim salonda yemek yedim odaya temek istemedim. Karşı odada bi kadın var kocası eşime demiş yenge ayağa kalkmasın merdiven inmesin falan demiş yarın eve dönücez mesela imkanınız varsa kalın biraz daha demiş. Aynı doktor bana bunları demedi ama o kadına merdiven inme çıkma ayağa kalkma en ufak harekette düşer kalabiliyorsanız 10 gün kalın sonucı burda öğrenip öyle gidin falan demiş. Bana öyle bişey demedi hatta işin seni yormayacaksa 3 gün sonra işe başlayabilirsin dedi.

Kfam karıştı şimdi eşimde bana kızıyor oturunca bile uzan diyor hemen

Kızlar aranızda eşi argifertil m kullanan var mı. Ya da farklı bir sperm kalitesi için takviye
Canım biz Solgar 2000 ile başladık şimdi maxigo kullanıyoruz birde e vitamini keçi boynuzu pekmezi arı sütü bal polen propolis karışımı kuru incir bize de üroloji doktorumuz tavsiyesi ile başladık Ekim'de

Umarım gerek kalmaz canım

Bende genelde proxeed gördüğüm için emin olamadım ama dediğin gibi aynıdır cogunlukla içeriği inşallah iyi gelir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…