2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Esimdede varikosel vardi. 2022 aralik ayinda ameliyat olmustu. Ben yine subatta hamileydim 🤗 gynoseed isimli bir jel var ben yumurtlama donemi ekstra onu kullandim. Cunku benim esimin hareketi %80 den %24 e dustu bir anda
Bakim canim onla mı hamile kalmıştın. Çok mutlu ol inşallah 🙏🥰

Bizim ilk temmuzda yapılan testte de aynıydı hepsi canım ya bende boşuna klomen femara kullanmıştım şimdi düzeltip bende hsg çekildim öyle başladık tedaviye erkekleri ikna etmek çok zor gerçekten bir kere düzgün çıkınca ömürleri boyunca hep aynı kalıyor zannediyorlar ulan o zaman 30 yaşındaydın şimdi 37 bizim yumurtalar bile aynı kalmıyor
😂😂aynen benimkinin de benden önceki evliliğinden çocuğu var bende sorun yok diye geriniyordu habire sonra beyninden vurulmuşa döndü . Bide yemek yemeyi sevmiyor adam ödü kopuyor bişey ye diycem diye kahvaltıyla yaşıyor sadece😂😂 zar zor elimle yedirip içiriyorum valla 😂

😂😂aynen benimkinin de benden önceki evliliğinden çocuğu var bende sorun yok diye geriniyordu habire sonra beyninden vurulmuşa döndü . Bide yemek yemeyi sevmiyor adam ödü kopuyor bişey ye diycem diye kahvaltıyla yaşıyor sadece😂😂 zar zor elimle yedirip içiriyorum valla 😂
Yemin ederim bizim bebeğe ihtiyacımız yok ki zaten hepimizin başlarında var bir tane maşallah yani ben de hergun hatırlatıyorum yoksa unutuyorum diyip işin içinden çıkıyor

Canım bir özel baya bekletti belkide bu yüzden bu kadar ilerledi başka ozele gittiler dun oda hemen eğitim araştırmaya sevk etmiş fakat hiç biri adam akıllı bir bilgi vermiyor ben ignesi var diye biliyorum ama anlamadim değeri 170 1 hafta sonra 140 bi kac gun sonra 150 çıkmış dr yok haftasonu diyemi bekletiyor lar anlamadjm
Benim de değerlerim böyle gibiydi sonra 600lere çıktı. Doktor dış gebelik olabilir ama iğne vurmak istemiyorum önce kürtajı deneyelim dedi ne mantık anlamadım ama mecbur yaptırdım. Patoloji sonucu rahimde çıkmış dış gebelik değildi ve değer düştü sonradan. Ama dış gebelik olup olmadığını anlayamayız demişti senin kardeşini nasıl anlamışlar acaba kesin mi

Kızlar kardeşim dıs gebelik geçiriyormus İstanbul adatip hastanesi biz işlem yapamayız diyip Lütfi Kırdar hastanesine sevk etmişler ordada hic bir şey söylememişler eşi de acıbademi aramis orda kalmanız daha iyi demisler ameliyata alacaklarmış ama ne ameliyatı ne işlemi hic bir bilgi vermiyolar içeriye ve hastaneye kimseyi almiyolar benim bildigimmkadariyla bunun ignesi vardi imza atıp cikartsakmi cok zor bir durum icerisindeyiz bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi acaba 🙏🏻
Ya çok üzüldüm hiç bilgim yok çok geçmiş olsun canım son durum ne

Benim de değerlerim böyle gibiydi sonra 600lere çıktı. Doktor dış gebelik olabilir ama iğne vurmak istemiyorum önce kürtajı deneyelim dedi ne mantık anlamadım ama mecbur yaptırdım. Patoloji sonucu rahimde çıkmış dış gebelik değildi ve değer düştü sonradan. Ama dış gebelik olup olmadığını anlayamayız demişti senin kardeşini nasıl anlamışlar acaba kesin mi
Canım kardeşimin en son regli tarihi 20 Aralık ve ben buraya geldiğimde günü 10 gün geçmesine rağmen test yapmamış ablasına çekmemiş benim israrimla yapti. uzun süredir böyle olması değerin düşmemesi dış gebelige yönlendiriyor direk. Başka bulgu yok zaten beta hcg dışında

Kızlar bende şuan bir akıntı var anlamadım ovulasyon yaptım silik birde ateşim yükseliyor günden güne ilişki olsami dün değerlendiremedik eşim yorgundu🙄

Eklentiler

• IMG_20230204_225454.jpg
    IMG_20230204_225454.jpg
    57,1 KB · Görüntüleme: 43
  • Screenshot_2023-02-04-22-54-20-839_com.bm.android.thermometer.jpg
    Screenshot_2023-02-04-22-54-20-839_com.bm.android.thermometer.jpg
    60,3 KB · Görüntüleme: 35
X