2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Gerçekten sağlıklı beslenme ve spor çok önemli hangi doktora gittiysem bunu duydum . İncir kürü içinde proşaktini yükseltiyor falan dediler o yüzden karar verememiştim. Bende şu ilaçlarım bir bitsin hiç bişey yapmamaya karar verdim sadece inofolic kullanacağım o kadar

Haydı ınsallah bebegım esıne sperm testı verdınızmı
Yok canım ya vermedik daha eşim bir ay sonra baktıralım diye tutturdu . ya nasip ya kısmet diye çıkıyorum yola . 35 gün oldu kullanalı belki direkt aşılamaya geçerim bu ay bilmiyorum bakalım şimdilik böyle başladık haftaya kontrolde çıkar ortaya rotamız

Evet bu aydanda ertelendim yumurtlama günüm bugün malesef yatılı misafirim var eşimde hasta hayırlısı olsun
Sen gizli kaçak gene de gırsatını bulursan değerlendir canım geç yumurtlama falan olanilir pik gördüğünde illa hemen çatlayacak diye bişey yok bir haftasına kadar umut var gene de

36.2 çıktı bugün. Regl ateşim 35.8. Bakalım yarın bat günüm düşmezse cumayı bekleyemem koşa koşa eczaneye giderim. Ah hayaller hayaller
Bence hala ımut var canım baktım tekrar senin ortalama yüksekliğin o aralık zaten . Aynen dediğin gibi yarın belirleyici olacak , inşallah orda kalır ya da daha yükseğe atar canım

Belki de inş canım nasibi nefesi varsa zaten gelir diyorum sıkıldım yani takip takip az çok akıntımı biliyorum ovülasyon yaptığım zamanda nasıl olduğumu biliyorum dün mesela başladı şeffaf alıntım bugünde var ama yoğunluk tam değil daha az bide az uzuyor daha bi kaç günü var benim tahminim cuma cumartesi pazar günü bekliyorum tahminim de yanılmazsam artık kalanı nasip kısmet bi diyeyim :)
Çok haklısın belkide bu getirir bebişi

Valla bende soğudum ya sıkıldım bunaldım sevmiyorum iş gibi oldu az çok anladım vücudumu Yumrtlama zamanki pik zamanki çatlama zamanki akıntımı , dün hafiften şeffaf akıntım başladı tahminim cuma cumartesi pazar günü yurmtlama olacak çok yoğun değil ve çok uzamıyor elimde gelirse eğer denk gelir artık gelmezse de kısmet nasip ne yapalım her şeyin bir zamanı vardır diyorum

Hadı ınsallah cook guzel sonuclar alırsın.bu femara ve catlatma ıgnesı cok kişiye çok işe yarıyor.guzel haberlerını beklıyorum

İn şa Allah faydasını görürsün canım..sanki estrofem bana mide bulantısı veriyor
Yaa ( sen iğneyle beraber mi kullandın canım
Bana femaraylq başla ama devam et dedi rahim kalınlaşması içinmiş o di mi
Doktor söylemedi ama okuduklarımdan öyle anladım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…