2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Ya canım benim sen yalnız değilsin ezdirme kendini o şeytanlara. Sen okumuş kültürlü bir kadınsın. Deveye diken insana ….. yaraşırmış. Sen onların suratına bakma asıl o zaman kıymetli olursun. Hepsi de zaten sana yaşattıklarının hesabını verecek.
Allah razı olsun canım çok teşekkür ederim ❤🙏

Bence sıvı alımı farkıdır canım yeni yaptırsan eğer çok farklı değiller birbirinden dikkatli bakınca daha açık duruyor yeni olan
Kurumus halını paylaşmam hıc dogru olmaz bırlestırdım ılk halıyle cunku

Eklentiler

• CC79F3D1-826B-49E3-964A-4EEC024301C8.jpeg
    CC79F3D1-826B-49E3-964A-4EEC024301C8.jpeg
    57,2 KB · Görüntüleme: 61
Altakı ılk ıdrar , ustekı degıl
Bak kendinde diyorsun alttaki ilk idrar üstteki değil diye gayet normal bence testlerinin maşallahı var Allah nazarlardan korusun sağlıkla inşallah ilk kalp atışıni sonra da hayırlısı ile sağlıklı sıhhatli kucağına almayı nasip etsin canım

panık ben gerı dondu usttekı yenı alttakı eskı 😔
Canm alttakı kuru ama,ondan ole koyu gozukuyor.sen yarın gıt bıdaha kan verde bı takıp etmıs olalım artısı.saat kacta verdıysen oncekını o saatte gıt ama.boyle ugrasma bunlarla bosver🙏Bence hıcbırrr sorun yok🧿

Şimdi okuyorum mesajları evde diğildim kuzum üzülme Allah sana 2 tane güzel evlat vermiş çok şükür..belki zamanla değişir eşin..zamana bırak canım..
Öyle yaptım canım evlatlarım tek varlığım inşallah dilerim hepimiz mis kokulu bebişlerimize kavuşuruz🙏🙏🙏

Misafir gelince kayınvalidem büyük ev ya birde yani komşum oluyor kendisi o zaman iniyorum görüyorsun o kadar büyük eltimde çocuk için tartıştı kızımı itekledi kızı ben yapma deyince suçlandım kızına laf diyemezmişim pardonda seninki evlatsa benimkide evlat ah canım ah aile özlemi bir yandan bu insanlar bir yandan eşimde anneciydi beni annemgile bıraktı geçen sene bayramda bebeğimi yeni kaybetmişim o üzüntüyle 1 hafta annemgilde kaldım sebep ne biliyonmu görümceme büyük eltim benle küs ya evime gelmesin demiş bende kızım kuzeniyle oynuyordu evlerinde kızımı almaya gittim eve gelince bir hakaret bir hakaret kendiside bir kadın Allah'a havale ettim kusura bakmayın ama o kadar doluyumki ağlayarak yaşıyirum ben ne yaptım bu insanlara diye çok düşündüm ya insan torunu ceviz istedi diye gelinine orusbu dermi bardağından su içmedi diye gelinine kızarmı oğluna söyleyip evden gönderirmi bu kadar şeye rağmen hep kızlarım için dayandım dayanıyorum destek görmeye ihtiyacım varmış merkezde değilim ilçedeyim ailem uzakta sizler iyiki tanımışım bir nebze de olsa buraya girince moral depoluyorum uzun oldu özür dilerim hepinizden😓🙏😓😓
Üzülme sakın Allaha sığın böyle şeytan insanlar elbet çekecekler. Ben karmaya çok inanıyorum. Allah o kadını senin ayağına düşürecek. Ama sen öyle iyi birisin ki o zaman bile sırt çevirmez yardım edersin. Rabbim gönlüne göre versin. Gönül ferahlığı versin hiç üzme kendini. Neler çektiğini görüyor Allah. O’na sığın. ♥️🙏🏼

Üzülme sakın Allaha sığın böyle şeytan insanlar elbet çekecekler. Ben karmaya çok inanıyorum. Allah o kadını senin ayağına düşürecek. Ama sen öyle iyi birisin ki o zaman bile sırt çevirmez yardım edersin. Rabbim gönlüne göre versin. Gönül ferahlığı versin hiç üzme kendini. Neler çektiğini görüyor Allah. O’na sığın. ♥️🙏🏼
Hepinize çok teşekkür ederim Allah gönlümüzdekini hayırlı kılsın teşekkür ederim canım Allah razı olsun🙏🙏

Kızlar kimyasal gebelik yaşayan var mı acaba ben 2 kez yaşadım da bu 5 ay boyunca çok şey öğrendim gebelikle ilgili daha kötü şeyler öğrenmek istemiyorum😔 ilk gebeliğim hemen olup sağlıklı ilerlediği için bu tür şeyleri hiç bilmiyordum.
Ben yasadim canim.. ilk gebeligim benim de hemen olup saglikla ilerlemisti. 6 yil korunduktan sonra korunmayi biraktigim ilk ay tekrar gebe kaldim. 6haftalikken kimyasalmis kaybettim. Ondan 4 ay sonra tekrar gebe kaldim. O da 8 haftalikken kalp atımi olmasina rağmen düştü. Insan basina gelince hic aklina bile gelmeyen seyleri yasayarak öğrenmiş oluyor malesef :KK43:

Danışın tabi elimden geldiğince yardımcı olurum 😍🌸
Ön dişlerim hariç bütün dişlerim çürük :KK70: hepsi dolgu kanal bilmem ne hepsi işlemli geçmişi ama hepsinin kökü çürük artık . Hatta dün gece fırçalarken bir an çarptı fırça çürük dişin tekinin ucu kırıldı sinir açıldı sanki soğuk hassasiyeti iyice arttı😂😂Yani başlasam bitecek gibi değil komple yaptırmayı planlıyorum zaten . Henüz gebe değilim Allah bilir ne zaman olur , beni gebeliğim sürece bu dişler idare eder diye düşünüyorum yanılıyor muyum :KK70: ( bu arada öğretmen olarak en uyuz olduğum soru tiplerinden sorum😂😂

Misafir gelince kayınvalidem büyük ev ya birde yani komşum oluyor kendisi o zaman iniyorum görüyorsun o kadar büyük eltimde çocuk için tartıştı kızımı itekledi kızı ben yapma deyince suçlandım kızına laf diyemezmişim pardonda seninki evlatsa benimkide evlat ah canım ah aile özlemi bir yandan bu insanlar bir yandan eşimde anneciydi beni annemgile bıraktı geçen sene bayramda bebeğimi yeni kaybetmişim o üzüntüyle 1 hafta annemgilde kaldım sebep ne biliyonmu görümceme büyük eltim benle küs ya evime gelmesin demiş bende kızım kuzeniyle oynuyordu evlerinde kızımı almaya gittim eve gelince bir hakaret bir hakaret kendiside bir kadın Allah'a havale ettim kusura bakmayın ama o kadar doluyumki ağlayarak yaşıyirum ben ne yaptım bu insanlara diye çok düşündüm ya insan torunu ceviz istedi diye gelinine orusbu dermi bardağından su içmedi diye gelinine kızarmı oğluna söyleyip evden gönderirmi bu kadar şeye rağmen hep kızlarım için dayandım dayanıyorum destek görmeye ihtiyacım varmış merkezde değilim ilçedeyim ailem uzakta sizler iyiki tanımışım bir nebze de olsa buraya girince moral depoluyorum uzun oldu özür dilerim hepinizden😓🙏😓😓
Canm cok uzuldum.Allah kolaylıklar versın fakat boyle bır durumda bır cocuk daha istemezdim ben olsaydım.normal degıl yanı bu anlattıkların.açıktan üni fln okusan bi işe girsen oradan uzaklassan.ıkı tane evladında varmıs gül gibi.ben mesela bu kdar yıl beklememın sebebı evlılılıgım otursun hazır hıssedıyım gıbı seylerdı ki bu anlattıklarnın mılyonda bırı bıle yok.dedıgım gıbı en dogrusunu sen bılırsın ama bır gozden gecırmenı ısterım

Kızlar kimyasal gebelik yaşayan var mı acaba ben 2 kez yaşadım da bu 5 ay boyunca çok şey öğrendim gebelikle ilgili daha kötü şeyler öğrenmek istemiyorum😔 ilk gebeliğim hemen olup sağlıklı ilerlediği için bu tür şeyleri hiç bilmiyordum.
Ben yaşadım. İlk gebeliğimdi 😪 çok yıkıldım. Hayatımda hiç duymamıştım. Öyle gitti sonrasında hamile kalırsın hemen dediler lakin bi sene geçti ben olamadım 😪 benim hatalarım vardır tabi. Korunmana gerek yok dedi doktor ama ben iki ay korundum sağlıksız beslendim sonrasında ve covid geçirdim derken olmadı işte 😪

X